Muzyczna Bitwa Radia Wrocław

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-09-18 07:24 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Rozpoczynamy eliminacje regionalne i przesłuchania na żywo dziewiątej edycji konkursu Muzyczna Bitwy Radia Wrocław 2013. Zaczynamy od Bolesławca.
Spotykamy się w sobotę, 5 października, w Bolesławieckim Ośrodku Kultury przy Pl. Piłsudskiego 1. Startujemy o godz.10.00.

Podczas przesłuchań zaprezentują się zespoły, które wcześniej nadesłały swoją piosenkę zgłoszeniową i zostały zakwalifikowane do przesłuchania na żywo. Jury złożone z dziennikarzy muzycznych Radia Wrocław oceni, jak zespół radzi sobie na scenie.

Eliminacje regionalne, które odbędą się w czterech miastach wyłonią 44 grupy. Te zespoły już w listopadzie na antenie radiowej rozpoczną muzyczne pojedynki.

Głosami słuchaczy cztery z nich zakwalifikują się do ścisłego finału i wystąpią na wielkim koncercie w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Zwycięzca otrzyma pakiet nagród - w tym nagrodę główną - 10 tysięcy złotych oraz gwarantowany udział na koncercie Nowe Brzmienie Radia Wrocław.

Kolejne przesłuchania w Wałbrzychu - 12 października. Jeszcze można wysyłać zgłoszenia.

Na Wasze utwory czekamy pod adresem: [email protected]

Szczegóły i regulamin na muzycznabitwa.prw.pl.

Na Muzyczną Bitwę Radia Wrocław, zaprasza Bolesławiecki Ośrodek Kultury - Międzynarodowe Centrum Ceramiki pod patronatem Prezydenta miasta Bolesławiec.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.