Miedziowi polegli na Zawiszy

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2013-09-24 21:44 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

W meczu 9. kolejki ekstraklasy Miedziowi przegrali z Zawiszą 0:2.

Gole dla gospodarzy zdobyli w drugiej części meczu Bernardo Vasconcelos w 62. i Kamil Drygas w 88. minucie spotkania. Lubinianie od 68. minuty musieli grać w 10 po czerwonej kartce dla Adama Banasia, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Vasconcelosa.

Zawisza Bydgoszcz - KGHM Zagłębie Lubin 2:0 (0:0)

Zawisza Bydgoszcz: Wojciech Kaczmarek - Igor Lewczuk, Andre Pereira, Paweł Strąk, Sebastian Ziajka - Michał Masłowski, Kamil Drygas, Sebastian Dudek (87. Hermes), Jakub Wójcicki (81. Vahan Gevorgyan), Luis Carlos - Bernardo Vasconcelos (90. Dariusz Sosnowski).

KGHM Zagłębie Lubin: Michał Gliwa - Paweł Widanow, Adam Banaś, Lubomir Guldan, Paweł Oleksy (46. Miłosz Przybecki) - Łukasz Piątek (67. Michal Papadopulos), Jiri Bilek, Aleksander Kwiek (89. Deniss Rakels), Robert Jeż, Dorde Cotra - Arkadiusz Piech.