EVERLAST na jedynym polskim koncercie!

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-10-04 14:49 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

mat. prasowe

Swoją muzykę nazywa "hick-hopem", czyli połączeniem rocka opartego na gitarze akustycznej, blues’a  i hip-hopu. Erik Schrody, czyli EVERLAST – weteran sceny muzycznej, współtwórca legendarnego składu House Of Pain, nieszablonowy artysta łamiący muzyczne tabu i stereotypy – wystąpi po raz pierwszy w Polsce! Każdy, kto kiedykolwiek słyszał utwór „What It’s Like”, nie może przegapić jego koncertu!

EVERLAST w swojej  karierze nagrał do tej pory 7 solowych wydawnictw, a ponadto 3 krążki razem z projektem House Of Pain. W 2009 roku światło dzienne ujrzała płyta jego nowego składu La Coka Nostra.  Przełomowy album EVERLAST’a "Whitey Ford Sings the Blues", z którego pochodzi hit „What It’s Like” poznał każdy fan muzyki około hip-hopowej.

Artysta nigdy nie bał się eksperymentów, współpracował z muzykami najróżniejszych gatunków, od Ice-T i Snoop Dog’a, przez Limp Bizkit (w jego kumplem z House Of Pain w składzie), Carlosa Santanę po Madonnę. Mimo poważnego zawału, który przeszedł w 1998 r., EVERLAST nadal aktywnie działa muzycznie, zaskakując i przełamując granice gatunków. Wrocławski koncert będzie na pewno dowodem jego świetnej formy!

EVERLAST - 26.10. Alibi / Wrocław
wstęp od 19:00
bilety: 79/89 pln
miejsca sprzedaży: ticketpro.pl, ebilet.pl, kolekcjonerskie: pwevents.pl, Rocky Shop (Wrocław), Alibi
wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/160332887489563/

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama