Dolnośląski kalendarz biegowy

Michał Hamburger | Utworzono: 2014-01-04 18:02 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Zawody zostaną rozegrane na dystansie 6 kilometrów. Do imprezy można się zgłaszać w dniu biegu od 10.30. Koszt startu to 20 złotych. Bieg rozpocznie się o 11 przed Ośrodkiem nad Stawem, przy ul. Stawowej 20. Później uczestników Zimowego Maratonu na Raty czeka jeszcze start w kolejnych sześciu etapach zmagań.

11 stycznia, w sobotę, czwarty bieg Radia Wrocław. „Żebyś biegał na cały ROcK!” na ścieżce biegowej między mostami we Wrocławiu. Wszystkich miłośników biegania zapraszamy na trasę przy moście Swojczyckim, gdzie w samo południe wystartuje bieg na dystansie 5 kilometrów. O godzinie 12.45 zapraszamy na Bieg Krasnala dla najmłodszych uczestników. O 13 natomiast podsumowanie cyklu "Żebyś biegał na cały ROcK!" wraz z dekoracją zwycięzców.

Na zimowe bieganie zapraszają też członkowie stowarzyszenia Parkrun. Biegacze zapraszają na wspólne zmagania w sobotę o 9. 11 stycznia spotykamy się przy Jazie Opatowickim we Wrocławiu. Bieganie na dystansie również 5 kilometrów. Udział w próbie jest bezpłatny, trzeba jednak być członkiem Parkrun. Szczegóły wstąpienia do klubu na parkrun.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama