Pierwsza wygrana Śląska Wrocław

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-01-11 15:04 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Drużyna prowadzona przez Stanislava Levego wygrała na stadionie przy ulicy Oporowskiej z innym wrocławskim zespołem Ślęzą 4:0.

Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowia a świetną skutecznością popisał się Marco Paixao, który trafił do siatki Ślęzy w 67, 69 i 87 minucie meczu. Wynik spotkania w 89 minucie ustalił Patryk Misik.

W poniedziałek Śląsk wyjedzie na pierwsze zgrupowanie w tureckim Belek.

Śląsk Wrocław: (I połowa) Marián Kelemen - Tadeusz Socha, Rafał Grodzicki, Luboš Adamec, Dudu Paraíba - Tom Hateley, Dalibor Stevanović, Paweł Uliczny, Minori Satō, Sebastian Mila - Mateusz Cetnarski.

(II połowa) Wojciech Pawłowski - Tom Hateley, Oded Gavish, Adam Kokoszka, Krzysztof Ostrowski - Kamil Dankowski, Tomasz Hołota, Patryk Misik, Mateusz Fedyna, Sylwester Patejuk - Marco Paixão.

Ślęza Wrocław: (I połowa) Marcin Gąsiorowski - Paweł Zieliński, Bartłomiej Ożga, Szymon Przystalski, Piotr Stawowy, Konrad Kątny, Radosław Flejterski, Paweł Niewiadomski, Jakub Bohdanowicz, Rafał Brusiło, Grzegorz Rajter.

(II połowa) Mateusz Salamaga - Dawid Molski, Cezary Wyglądacz, Adrian Leśniarek, Michał Szymański, Damian Celuch, Grzegorz Dorobek, Damian Szydziak, Artur Mikuśkiewicz, Dariusz Góral, Jakub Jakóbczyk.