Śląsk remisuje z FC Sankt Pauli (0:0)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2014-01-19 18:11 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

W przekroju całego meczu to wrocławianie byli drużyna lepszą i bardziej zaangażowaną w ataku.

Dogodnych sytuacji do zdobycia goli w ekipie WKS-u nie wykorzystali w pierwszej połowie Sebino Plaku i Flavio Paixao, a po zmianie stron Sylwester Patejuk.

Niemiecki zespół także miał swoje szanse, ale wrocławian od utraty gola uratowały interwencje Tadeusza Sochy i Toma Hataleya. Oprócz tego ostatniego w drużynie Śląska zagrali także dwaj inni testowani piłkarze Japończyk Minori Sato oraz Fin Petteri Forsell.

Był to trzeci sparing piłkarzy Śląska. Wcześniej podopieczni Stanislava Levego wygrali ze Ślęzą 4:0 oraz pokonali ukraińską drużynę Howerła Użhorod 3:1.

W poniedziałek brązowi medaliści T-Mobile Ekstraklasy wrócą do Polski. Drugie zgrupowanie w Turcji wrocławianie rozpoczną 24 stycznia. Podczas tego obozu sztab szkoleniowy Śląska zaplanował cztery gry kontrolne.

Śląsk Wrocław - FC Sankt Pauli 0:0

Śląsk Wrocław:

(I połowa) Marián Kelemen - Tadeusz Socha, Rafał Grodzicki, Luboš Adamec, Dudu Paraíba - Minori Satō (30 Petteri Forsell), Patryk Misik, Przemysław Kaźmierczak, Sebastian Mila, Flávio Paixão - Sebino Plaku.

(II połowa) Wojciech Pawłowski - Tom Hateley, Tomasz Hołota, Oded Gavish, Krzysztof Ostrowski - Paweł Zieliński, Dalibor Stevanović, Paweł Uliczny, Mateusz Cetnarski, Sylwester Patejuk - Marco Paixão.