Pantery mistrzami Polski (Posłuchaj)

Michał Hamburger | Utworzono: 2014-01-23 10:41 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Drużyna futbolowa powstała z połączenia wrocławskich ekip - Diabłów i Gigantów rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Na razie futbolistów Panter można spotkać głównie w halach i siłowniach.

Zawodnicy ćwiczą pod okiem trenera Motta Gamona. W poprzednim sezonie Amerykanin doprowadził zespół Giant Wrocław do tytułu mistrza Polski. Obrona złotego medalu będzie dla szkoleniowca nadrzędnym, choć nie jedynym celem:

Pokazali, że z tańcem radzą sobie nie gorzej niż jajowatą piłką na boisku. Futboliści amerykańscy wrocławskich Panter nagrali we Wrocławiu teledysk do znanej piosenki Pharrella Williamsa „Happy”. - W muzycznym projekcie, który realizowano na Rynku, wzięli udział także gracze wrocławskich drużyn w rugby, lacrossie i softballu. To była świetna zabawa - mówi menedżer Panter Jakub Głogowski:

Przygotowywany przez Panthers teledysk powinien pojawić się w przyszłym tygodniu na oficjalnym profilu drużyny w internecie. Wcześniej podobne clipy znanej piosenki „Happy” powstały w kilku innych dużych miastach Polski. Na boisku futbolistów będziemy mogli podziwiać od kwietnia. Wtedy wystartuje nowy sezon TopLigi Polskiego Futbolu Amerykańskiego.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama