Kolejna wygrana koszykarek CCC

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-01-26 08:11 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Było to drugie spotkanie koszykarek CCC w drugiej fazie rozgrywek.

Drużyna prowadzona przez Jacka Winnickiego w pełni kontrolowała wydarzenia na parkiecie i odniosła zasłużone zwycięstwo. Mistrzynie Polski wypracowały w pierwszej kwarcie dziesięciopunktową przewagę. W drugiej i trzeciej części gry jeszcze ją powiększyły. Ostatnia, remisowa kwarta nie miała już wpływu na wynik meczu.

Polkowiczanki w ligowej tabeli zajmują drugie miejsce ze stratą trzech punktów do Wisły Kraków.

Punkty:

Wilki Morskie Szczecin: Agnieszka Kaczmarczyk 13, Magdalena Radwan 11, Sandra Mandir 11, Natalia Mrozińska 6, Rezina Teclemariam 5, Aneta Kotnis 5, Klaudia Sosnowska 4, Cathrine Kraayeveld 2, Martyna Stasiuk 0.

CCC Polkowice: Walerija Musina 24, Magdalena Leciejewska 23, Belinda Snell 13, Jelena Skerovic 7, Agnieszka Majewska 7, Dominika Owczarzak 0, Magdalena Skorek 0.