Biegaj z Radiem Wrocław (Kalendarz)

| Utworzono: 2014-02-01 08:27 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

W niedzielę, 2 lutego, piąta próba przed uczestnikami VI edycji ZiMNaR - Zimowego Maratonu Na Raty. Impreza ponownie zawita do Jelcza. Biuro zawodów oraz start zlokalizowane są w odległości około 400 metrów od baru "Avanti". Trasa składa się z 1 kilometra prostego dobiegu, następnie uczestnicy pokonają dwie pętle o łącznej długości około 4 kilometrów i wrócą dobiegiem około 900 metrów. Meta jest przesunięta względem startu, aby zapewnić odpowiednią długość trasy - 6 kilometrów. Do imprezy można się zgłaszać w dniu biegu od 10.30. Koszt startu to 20 złotych za cały cykl. Bieg rozpocznie się o 11 przed Ośrodkiem nad Stawem, przy ul. Stawowej 20.

Trzydniowy piknik z bieganiem w Dusznikach Zdroju. Można biegać m.in. na nartach, ale nie tylko. Od 7 do 9 lutego odbędzie się w tym mieście impreza pod hasłem BUM. Bieg na nogach, jak zapowiadają organizatorzy, planowany jest na sobotę, 8 lutego, na 13.10. Zawody zostaną rozegrane na dystansie 5 kilometrów. Zapisy przed biegiem. Opłata za udział w imprezę BUM od 10 do 40 złotych. Start na boisku sportowym przy ul Wojska Polskiego i Al. Chopina.

8 lutego także bieg w stolicy regionu. Przed nami 14. Zimowy Bieg Piasta. Zawody odbędą na Stadionie Olimpijskim. Do pokonania dystans około 10 kilometrów. Trasa crossowa składająca się z jednej pętli prowadzącej bulwarem nadodrzańskim, pomiędzy mostami: Jagiellońskimi i Swojczyckim. Zgłaszać się można w dniu zawodów. Opłata startowa wynosi 40 złotych. Start biegu o 11.

W nadchodzącym tygodniu w naszym regionie spotkanie biegowe organizuje także stowarzyszenie Parkrun. W sobotę, 8 lutego, o 9j wszyscy fani najprostszej formy ruchu mile widziani są przy Jazie Opatowickim we Wrocławiu. Bieganie na dystansie 5 kilometrów. Udział w próbie jest bezpłatny, trzeba jednak być członkiem Parkrun. Szczegóły wstąpienia do klubu na parkrun.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.