Biegaj z Radiem Wrocław (Kalendarz)

Michał Hamburger | Utworzono: 2014-02-01 08:27 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

W niedzielę, 2 lutego, piąta próba przed uczestnikami VI edycji ZiMNaR - Zimowego Maratonu Na Raty. Impreza ponownie zawita do Jelcza. Biuro zawodów oraz start zlokalizowane są w odległości około 400 metrów od baru "Avanti". Trasa składa się z 1 kilometra prostego dobiegu, następnie uczestnicy pokonają dwie pętle o łącznej długości około 4 kilometrów i wrócą dobiegiem około 900 metrów. Meta jest przesunięta względem startu, aby zapewnić odpowiednią długość trasy - 6 kilometrów. Do imprezy można się zgłaszać w dniu biegu od 10.30. Koszt startu to 20 złotych za cały cykl. Bieg rozpocznie się o 11 przed Ośrodkiem nad Stawem, przy ul. Stawowej 20.

Trzydniowy piknik z bieganiem w Dusznikach Zdroju. Można biegać m.in. na nartach, ale nie tylko. Od 7 do 9 lutego odbędzie się w tym mieście impreza pod hasłem BUM. Bieg na nogach, jak zapowiadają organizatorzy, planowany jest na sobotę, 8 lutego, na 13.10. Zawody zostaną rozegrane na dystansie 5 kilometrów. Zapisy przed biegiem. Opłata za udział w imprezę BUM od 10 do 40 złotych. Start na boisku sportowym przy ul Wojska Polskiego i Al. Chopina.

8 lutego także bieg w stolicy regionu. Przed nami 14. Zimowy Bieg Piasta. Zawody odbędą na Stadionie Olimpijskim. Do pokonania dystans około 10 kilometrów. Trasa crossowa składająca się z jednej pętli prowadzącej bulwarem nadodrzańskim, pomiędzy mostami: Jagiellońskimi i Swojczyckim. Zgłaszać się można w dniu zawodów. Opłata startowa wynosi 40 złotych. Start biegu o 11.

W nadchodzącym tygodniu w naszym regionie spotkanie biegowe organizuje także stowarzyszenie Parkrun. W sobotę, 8 lutego, o 9j wszyscy fani najprostszej formy ruchu mile widziani są przy Jazie Opatowickim we Wrocławiu. Bieganie na dystansie 5 kilometrów. Udział w próbie jest bezpłatny, trzeba jednak być członkiem Parkrun. Szczegóły wstąpienia do klubu na parkrun.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama