Tom Odell w Radiu Wrocław!

Wojciech Janicki | Utworzono: 2014-02-17 07:24 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Gdy te wysiłki okazały się nieskuteczne, przeniósł się do Brighton, aby zdobywać tutaj doświadczenia muzyczne. Odell zaczął grywać i pracować w klubach nocnych. Po roku został zwolniony ze stanowiska barmana i wrócił do Chichester skąd pochodzi.

Zaczął regularnie wyjeżdżać do Londynu, aby grać koncerty i reklamować się w szkołach muzycznych. Kariera młodego, brytyjskiego artysty, miłośnika brzmień swojego ukochanego pianina, nabierała tempa już od jakiegoś czasu, aż w końcu zadebiutował w 2013 roku longplay'em zatytułowanym "Long Way Down". Za swój debiutancki minialbum "Songs from Another Love", na którym znalazła się piosenka Another Love, Tom otrzymał nagrodę BRITs Critics' Choice Award.

W czerwcu Odell wystąpił jako support grupy The Rolling Stones, na ich koncercie w Hyde Parku w Londynie. Teksty i muzykę , które tworzy Tom, cechuje wielka dawka emocji i dojrzałości , a siłę ich przekazu z pewnością wzmacnia wokal artysty. Jak na debiut – dawka... przeżyć, jaką serwuje Brytyjczyk, jest powalająca. Niebawem, na jego punkcie będzie szalała nie tylko Wielka Brytania. Oszaleje cały świat!

W Radiu Wrocław Tom Odell w tym tygodniu zaprasza do słuchania singla "I Know".

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama