Pierwsze emocje w Spartan Cup

Gregor Niegowski | Utworzono: 2014-04-04 12:06 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

W poniedziałek rozpoczęło się od silnego uderzenia. Beniaminek Wielkiej Wyspy zwyciężył aż 5:3 z czwartą drużyną poprzedniego sezonu Fidaszem. Pięć bramek w tym spotkaniu zdobył Łukasz Majchrowicz. Łukasz od momentu powrotu do swojego macierzystego klubu, stał się jego wielką podporą.

Najciekawszym spotkaniem wtorkowego wieczoru było starcie zdobywcy trzech trofeum z rzędu Śródmieścia z zespołem Krajowy Rejestr Długów BIG S.A. Mecz zakończył się wynikiem 1:4. W tym spotkaniu KRD było lepsze w każdej strefie boiska.

Środa przyniosła nam aż 39 bramek. Rozpoczęło się od nokautu ze strony Platinium Sports Center, które wbiło siedem bramek zespołowi informatyków z SII. Cztery bramki w tym meczu zdobył Maciej Stoczkiewicz. Drugie spotkanie dostarczyło niesamowite emocje. Alpina Floor Team prowadziła w tym spotkaniu już 4:0 z FC Oranje. "Pomarańczowi" najpierw doprowadzili do remisu i na trzy minuty przed końcem, bramkę na wagę 3 punktów zdobył Michał Pomykała ustalając wynik 4:5.

W czwartkowym spotkaniu Studenci z Wyższej Szkoły Bankowej przegrali 0:4 ze świetnie spisującym się PKS Augustyn. Goście od początku sezonu dzięki trenerowi i nowej taktyce, bardzo dobrze prezentują się na początku rozgrywek I ligi.

W piątek rozpoczęło się od zaciętego spotkania FC Albatrosa i Wielkiej Wyspy. Mecz zakończył sie podziałem punktów a bramkę na 2:2 w ostatniej minucie zdobył Krzysztof Jasiński. W drugim spotkaniu Fidasz przegrał po zaciętym meczu ze Szpilmacherami 4:6. Lider rozgrywek w tym sezonie postawili na ofensywę, w trzech spotkaniach zdobył już 18 bramek.

Po dwóch tygodniach zmagań w Ekstraklasie prowadzą Szpilmacherzy z dorobkiem 9 punktów. Drugie miejsce zajmuje M-Power WIKO a trzecie Śródmieście. W I lidze z 12 punktami prowadzi Platinium Sports Center, tuż za nimi FC Oranje z 9 punktami oraz PKS Augustyn z dorobkiem 6 punktów. W II lidze prowadzi Politechnika Wrocławska, za nią AC Pajace. Oba zespoły mają po dwa wygrane spotkania. Na trzeciej pozycji uplasowali się Men In Black.

Wśród strzelców w Ekstraklasie prowadzi Łukasz Machrowicz z Wielkiej Wyspy i Kamil Sokołowski, którzy zdobyli po 6 bramek. W I lidze zdecydowanie prowadzi Maciej Stoczkiwicz z Platinium Sports Center z 9 trafieniami. II liga należy do liderującego Tomasza Hotały, zdobywcy 4 bramek.

Areną spotkań jest boisko przy ulicy Krajewskiego 2. Wart przyjść i kibicować, bo przed nami jeszcze sporo emocji, pięknych bramek i dobrej zabawy.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.