Lodołamacze na start po raz dziewiąty

Marek Waligóra | Utworzono: 2014-04-16 13:51 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

W ramach Kampanii na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której twórcą jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych organizuje IX edycję Konkursu Lodołamacze 2014.

Celem Konkursu jest nagrodzenie tych firm, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem w problematykę zatrudniania osób niepełnosprawnych.  Lodołamacz to firma, która przełamuje stereotypy i uprzedzenia oraz integruje osoby niepełnosprawne, a także wyróżnia się ciągłym podnoszeniem standardów miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkich pracodawców: firmy, instytucje, organizacje – bez względu na reprezentowaną branżę i wielkość.

Konkurs rozpoczyna się 16 kwietnia. Na formularze zgłoszeniowe czekamy do 15 sierpnia br. Najpierw odbędą się etapy regionalne zakończone uroczystymi galami w 9 miastach kraju.

Na uroczystej Gali Ogólnopolskiej, 8 października w Zamku Królewskim w Warszawie, wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy dotarli do etapu ogólnopolskiego. W konkursie pracodawcy mogą startować w trzech kategoriach: Zakład Pracy Chronionej, Otwarty Rynek oraz  Instytucja.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama