Święte ciało i kultura Indii (Posłuchaj)

RW, Małgorzata Węgrzyn | Utworzono: 2014-05-08 20:37 | Zmodyfikowano: 2014-05-12 09:27
A|A|A

materiały prasowe

Tolerancji i otwartości najlepiej uczyć się od dzieci. Podczas tegorocznego festiwalu Brave Kids do Wrocławia zawita ponad stu młodych reprezentantów różnych kultur i narodowości. To już piąty raz, kiedy podziały kulturowe zostaną przezwyciężone przez dziecięcą spontaniczność.

Końcowy wspólny spektakl będzie eksplozją radości i pasji - zapowiada Karol Gołaj, producent wykonawczy festiwalu:

W czasie imprezy mali goście będą mieszkać u wrocławskich rodzin. Brave Kids to oczywiście projekt w ramach Brave Festivalu - unikalnej w skali kraju imprezy pokazującej ginące kultury i obyczaje. 

Brave potrwa od 4 do 17 lipca. Ale bilety trafią do sprzedaży już niebawem, bo 19 maja. Będzie kogo oglądać!

Hasło przewodnie tegorocznej imprezy to „Święte ciało” i kultura Indii. Na festiwalowiczów, jak co roku, czekać będą spotkanie z kilkunastoma artystami z całego świata, m.in. Koffim Kôkô - choreografem i kapłanem Voodoo.

Do Wrocławia przyjedzie też Ziya Azazi - turecki artysta reinterpretujący taniec derwiszy czy Rama Vaidyanathan - mistrzyni klasycznego tańca hinduskiego.

Brave to także przegląd filmów, które pokazane zostaną z trzech cyklach: Brave Focus, Brave Contexts, Brave People Doc. Kinomani nie powinni być zawiedzeni - jak zapowiadają organizatorzy, na przegląd trafią produkcje doceniane na najważniejszych festiwalach filmowych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama