Święte ciało i kultura Indii (Posłuchaj)

RW, Małgorzata Węgrzyn | Utworzono: 2014-05-08 20:37 | Zmodyfikowano: 2014-05-12 09:27
A|A|A

materiały prasowe

Tolerancji i otwartości najlepiej uczyć się od dzieci. Podczas tegorocznego festiwalu Brave Kids do Wrocławia zawita ponad stu młodych reprezentantów różnych kultur i narodowości. To już piąty raz, kiedy podziały kulturowe zostaną przezwyciężone przez dziecięcą spontaniczność.

Końcowy wspólny spektakl będzie eksplozją radości i pasji - zapowiada Karol Gołaj, producent wykonawczy festiwalu:

W czasie imprezy mali goście będą mieszkać u wrocławskich rodzin. Brave Kids to oczywiście projekt w ramach Brave Festivalu - unikalnej w skali kraju imprezy pokazującej ginące kultury i obyczaje. 

Brave potrwa od 4 do 17 lipca. Ale bilety trafią do sprzedaży już niebawem, bo 19 maja. Będzie kogo oglądać!

Hasło przewodnie tegorocznej imprezy to „Święte ciało” i kultura Indii. Na festiwalowiczów, jak co roku, czekać będą spotkanie z kilkunastoma artystami z całego świata, m.in. Koffim Kôkô - choreografem i kapłanem Voodoo.

Do Wrocławia przyjedzie też Ziya Azazi - turecki artysta reinterpretujący taniec derwiszy czy Rama Vaidyanathan - mistrzyni klasycznego tańca hinduskiego.

Brave to także przegląd filmów, które pokazane zostaną z trzech cyklach: Brave Focus, Brave Contexts, Brave People Doc. Kinomani nie powinni być zawiedzeni - jak zapowiadają organizatorzy, na przegląd trafią produkcje doceniane na najważniejszych festiwalach filmowych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
NA ANTENIE
ArturMłyński
Artur Młyński
 22:00 - 23:59
ROCKOWE MŁYŃSKIE KOŁO
Zapraszam
Reklama