Wrocławski Teatr Lalek z premierą i festiwalem

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2014-05-29 20:41 | Zmodyfikowano: 2014-05-29 20:47
A|A|A

Rozgrywająca się współcześnie baśń o dobrej królewnie i złej czarownicy zostanie pokazana 1 czerwca, w dniu, kiedy zacznie się II edycja przeglądu. Czarownica zamienia Królewnę w plamę, co multimedialna scenografia prezentuje w nowoczesny sposób. Przesłanie jest jednak stare jak świat: trzeba wiedzieć, kim się chce w życiu być, aby się udało. Autorką scenariusza i reżyserką spektaklu jest Martyna Majewska, w roli (rolach) głównych Anna Kramarczyk:


Podczas Przeglądu widzowie zobaczą 18 spektakli, dzieci będą również mogły wziąć udział warsztatach, a zainteresowani tematem w debacie na temat nowej dramaturgii dla młodych i najmłodszych. - Program jest bogaty, zaprosiliśmy naszym zdaniem najciekawsze realizacje teatralne z Polski, a także spektakl plenerowy z Czech - mówi Jakub Krofta, szef artystyczny Wrocławskiego Teatru Lalek.

 

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama