Koniec odpoczynku. Śląsk wrócił do treningów (FOTO)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2014-06-19 16:18 | Zmodyfikowano: 2014-06-20 14:28
A|A|A

fot. Karolina Kiełkowska

Wakacje w Śląsku, choć krótkie, i tak trwały dłużej niż zakładano. Dzięki wygranej w ostatnim meczu poprzedniego sezonu w Kielcach - piłkarze wywalczyli sobie kilka dodatkowych dni trwającej od 1 czerwca przerwy.

Z nowych graczy pojawi się tylko młody napastnik Karol Angielski i testowany Japończyk Shōhei Okuno. 23-letni ofensywny pomocnik ostatni sezon spędził w lidze serbskiej, gdzie w barwach FK Sloboda Užice rozegrał 29 spotkań i zdobył jedną bramkę. Na testach pojawili się też Karol Danielak i Adam Samiec (Chrobry Głogów), Waldemar Gancarczyk (MKS Oława), Jakub Rozwandowicz (Omega Kleszczów) oraz Damian Radowicz (Mechanik Radomsko). 

Na Oporowskiej stawili się także Przemysław Kaźmierczak, Marian Kelemen, Adam Kokoszka i Sylwester Patejuk. Cała czórka we Wrocławiu wprawdzie już nie zagra, ale kontrakty zawodników wygasają dopiero ostatniego dnia czerwca.

Na zajęciach zabrakło jedynie Sebastiana Mili, Krzysztofa Ostrowskiego, Dalibora Stevanovicia Dudu Paraíby oraz Marco Paixão. Nieobecni powinni stawić się na sobotnim treningu.

W najbliższych dniach zawodnicy trenera Tadeusza Pawłowskiego przejdą przedsezonowe badania i testy medyczne. Do końca miesiąca trenować będą na własnych obiektach.

26 i 28 czerwca ekipa WKS-u rozegra pierwsze mecze kontrolne. Po nich wrocławianie wyjadą na obóz przygotowawczy do Żagania. Pierwszy mecz w ekstraklasie z Ruchem Chorzów Śląsk rozegra 20 lipca we Wrocławiu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama