Transferowa bomba! Celeban powraca do Śląska Wrocław

Michał Hamburger | Utworzono: 2014-07-11 18:51 | Zmodyfikowano: 2014-07-11 18:52
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

29-letni piłkarz związał się ze Śląskiem rocznym kontraktem. Piłkarz ma już na koncie z WKS m.in. Mistrzostwo Polski i Puchar Ligi. Rozegrał 153 mecze i zdobył 18 bramek. Poprzednim klubem Piotra Celebana był rumuński FC Vaslui, którego barwy reprezentował 59 razy, strzelając przy tym 13 goli. W Polsce był także zawodnikiem Korony Kielce i Pogoni Szczecin.

"Cieszę się bardzo, że tutaj wróciłem. Mam cudowne wspomnienia jeśli chodzi o Śląsk Wrocław i to, co z tym klubem osiągnąłem. Chcę, żeby Śląsk znów był wielki" - zaznacza wracający do zespołu WKS-u obrońca. "Mam nadzieję, że szybko zostanę dobrze przyjęty przez drużynę, złapię wspólny język z innymi zawodnikami i będziemy mogli stworzyć grupę, która osiągnie sukces".

Z faktu pozyskania nowego obrońcy zadowolony jest również trener Tadeusz Pawłowski."Bardzo się cieszę, że udało się nam sprowadzić do drużyny tak klasowego defensora. Jak już wcześniej mówiłem, nie chcieliśmy wykonywać nerwowych ruchów. Chcieliśmy ściągnąć do składu jedynie zawodników, którzy naprawdę mogą podnieść jakość naszej podstawowej jedenastki. Jestem bardzo zadowolony, że taki kierunek obrał klub i możemy ponownie powitać Piotrka przy Oporowskiej "- dodaje dowodzący Śląskiem Wrocław.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama