Naucz się grać pod okiem mistrzów

Leszek Mordarski | Utworzono: 2014-07-15 13:45 | Zmodyfikowano: 2014-07-15 15:06
A|A|A

fot. Zbigniew-Warzyński, www.gitara.krzyzowa.pl

Trwają zapisy do 14. Letniego Kursu Gitary w Krzyżowej koło Świdnicy. Pomysłodawcą oraz Dyrektorem Artystycznym jest Krzysztof Pełech - znany i ceniony gitarzysta oraz pedagog. - Udaje się co roku do Krzyżowej zapraszać artystów światowej klasy - muzyków koncertujących, profesorów, wykładowców. To urozmaicenie wydaje mi się wielką atrakcją dla osób, które chciałby posłuchać koncertów czy podpatrzeć jak pracują różni wykładowcy - wyjaśnia Pełech:

Wykładowcami na tegorocznej edycji Letniego Kursu Gitary w Krzyżowej oprócz Krzysztofa Pełecha będą m.in. Thomas Offermann z Niemiec, Florian Palier z Austrii i Carlos Pinana z Hiszpanii. Z polskich muzyków do Krzyżowej przyjadą Marcin Olak, Michał Stanikowski, Robert Horna, Magdalena Czwojda i Marek Pasieczny.

- W bezstresowej atmosferze, podczas kilkudniowej imprezy można nauczyć się więcej niż w ciągu całego roku studiów. Warsztaty dają świetną możliwość sprawdzenia się na scenie i zagrania z mistrzami - zachęcał w jednym z wywiadów szef artystyczny imprezy.

Letni Kurs Gitary odbędzie się od 10 do 18 sierpnia. Zapisy na stronie gitara.krzyzowa.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama