Grad medali wrocławskich lekkoatletów

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-07-30 21:32

Aż 11 medali wywalczyli wrocławscy zawodnicy w drugim dniu lekkoatletycznych mistrzostw Polski w Szczecinie.

Na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy Śląska Piotr Małachowski w rzucie dyskiem, Jakub Krzewina w biegu na 400 metrów oraz zawodniczki AZSu AWFu Justyna Kasprzycka w skoku wzwyż i Joanna Linkiewicz w biegu na 400 metrów przez płotki a także Robert Sobera z AZSu AWFu w skoku o tyczce.

Srebrne medale zdobyli kobieca sztafeta 4 x 100 metrów AZSU AWFu, Paulina Bachar ze Śląska w siedmioboju, jej kolega klubowy Łukasz Krawczuk w biegu na 400 metrów.

Brąz wywalczyli Urszula Domel z AZSu AWFu w skoku wzwyż, Rafał Omelko także z AZSu AWFu w biegu na 400 metrów oraz Wojciech Praczyk ze Śląska w rzucie dyskiem.