Wałbrzych: Śmiertelny wypadek. Nie żyje rowerzysta

Michał Wyszowski | Utworzono: 2014-08-11 17:42 | Zmodyfikowano: 2014-08-11 17:44
A|A|A

Zdjęcie ilustracyjne (fot.Chris G/Wikipedia)

W wałbrzyskim szpitalu zmarł 20-letni rowerzysta potrącony przez ciężarówkę. Kierujący tirem 34-letni mężczyzna prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo skręcając w boczną ulicę. Uderzył w zjeżdżający z góry rower. Życia 20-latka pomimo natychmiastowego przewiezienia na salę operacyjną nie udało się uratować.

Kierowca ciężarówki został zatrzymany. Był trzeźwy, prawdopodobnie usłyszy zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Pomoge
2015-06-04 15:56:14
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeśli ucierpiałeś w wypadku przy pracy, w rolnictwie, wypadku komunikacyjnym, doznałeś błędu w sztuce medycznej, posiadasz uszkodzony pojazd, doznałeś straty materialnej mienia a także dostałeś zaniżone odszkodowanie lub go nie otrzymałeś wcale zadzwoń i dowiedz się bezpłatnie, co Ci przysługuje. - tel. 697 792 340. Na pewno Ci pomogę.
~t.zbirek
2014-08-20 00:29:34
z adresu IP: (84.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
jezeli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje prosze o kontakt t.zbirek małpka gmail com
~Damian
2014-08-12 20:44:56
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -7
Tak znał. To mój kuzyn był.
~Elma
2014-08-12 15:36:36
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 1
Co to za chłopak? Znał go ktoś z Was :( ???
~Kwka
2014-08-12 09:13:12
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: -1
Większość kierowców nadal uważa że w stosunku do rowerzystów nie obowiązują przepisy o ruchu na drogach.Nagminne jest wymuszanie przez nich pierwszeństwa .
~angel
2014-08-12 08:23:24
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -5
Nie ma znaczenia jaki samochod moj kuzyn niezyje i nikt i nic nie przywroci mu zycia:-(((
~liczy się sensacja
2014-08-12 08:17:16
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: -4
TIR lepiej brzmi. Jest bardziej tragicznie.
~zbirowaty
2014-08-12 00:47:13
z adresu IP: (87.188.xxx.xxx)
Ocena: 3
Co za roznica czy to TIR czy maly BUS z weglem niezyje mlody chlopak a kierowca niemial uprawnien.Kara powinna byc dluga i uciazliwa!!!!!!!!
~jakhdh
2014-08-11 21:17:46
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -2
Kierowca nie miał prawka a po za tym to jest bardzo uczęszczana trasa przez Ciężarówki a do tego jest tam na stawianych osobowej na pobocznych!!!
~marcus
2014-08-11 20:12:59
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wlos sie jezy po wyczynach naszych kierowcow .Wyjazd na trening to wyzwanie.Panowie kierowcy zapraszam do krajow poludniowej Europy tam wowczas zobaczycie jak traktowani sa cyklisci!!!!
~kierowca
2014-08-11 18:43:44
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -1
To nie Tir tylko dostawczy mały bus z węglem !!