Loża Szyderców wróciła na antenę Radia Wrocław

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-09-22 12:19 | Zmodyfikowano: 2014-09-22 12:23
A|A|A

fot. Dorota Czubaj (Radio Wrocław)

Za nami premierowy odcinek nowej Loży Szyderców, w którym wzięli udział nie tylko nowi bohaterowie znani z kabaretów, ale również Słuchacze Radia Wrocław.

Do zespołu "Loży szyderców" trafili komicy z kabaretów "Chyba", "Dabz" i "Nic nie szkodzi", którzy wspólnie tworzą też Teatr Komedii Improwizowanej "Narwani z kontekstu".

Na razie Lożę tworzy pięciu młodych kabareciarzy z czterech grup. - Jeśli jednak będą chcieli do nas doszusować inni - jesteśmy otwarci, bo naprawdę chcemy przedstawić słuchaczom najśmieszniejszych ludzi z regionu - mówi Tomasz Sikora, gospodarz programu.

Jednym z prowadzących jest Adrian Hrehorowicz, którego zapytaliśmy jak przygotowywał się do spotkania:

Środowy program był wyjątkowy, bo dwugodzinny, i jednocześnie na żywo na radiowej antenie i w studiu słuchowiskowym, gdzie Radio Wrocław zaprosiło 40 osobową publiczność. O szczegóły plan koncertu zapytaliśmy jednego z autorów - Piotra Gumulca:

Trzeba było rozbawiać i widzów w studiu, i tych słuchających nas przez radio - przyznaje Gumulec:

Choć satyrycy należą do młodego pokolenia, to już są utytułowani. Wystarczy powiedzieć, że jeden tylko kabaret "Chyba", zdobył kilkanaście wyróżnień ogólnopolskich przeglądów, w tym te najważniejsze: pierwsze miejsce przeglądu PaKA, czy Grand Prix jPrzeWAŁki.

Kabarety, które usłyszeliśmy na radiowej antenie, można regularnie zobaczyć na ogólnopolskich i transmitowanych przez telewizje TVP2 i Polsat przeglądach satyrycznych,. Występują również we Wrocławiu na organizowanym przez nich samych "Poligonie Kabaretowym" w Firleju oraz cyklicznie w klubie "Włodkowica 21".

- Prowadzący nie może czuć się bezpieczny, planujemy zapewnić Tomkowi przejażdżki w nieznane tereny ludzkiego absurdu, nie zabraknie zadań aktorskich i walki pokoleń - tłumaczył Adrian z "Narwanych".

- To dla nas bardzo duże wyzwanie i nowe, ekscytujące doświadczenie, bo radio to inny niż dotychczas obszar naszej działalności. Najbardziej intryguje nas brak tej zwrotnej, natychmiastowej odpowiedzi widzów w postaci śmiechu. Tego w radiu nie usłyszymy - mówił przed programem Piotr Gumulec z kabaretu Chyba.

Ale nie do końca ma rację, bo - i to jest absolutna nowość w radiowych programach rozrywkowych - Loża będzie też czasem realizowana z udziałem publiczności w studiu słuchowiskowym Radia Wrocław!

- Program na żywo z udziałem publiczności, a jednocześnie oparty na improwizacji, telefonach, interakcji ze słuchaczami, a wszystko podporządkowane realizacji programu radiowego... zapowiada się zadanie, gdzie wysypać można się w każdej sekundzie. A nam w to graj, bo nie zabraknie nieprzewidzianych momentów, a to dobrze nam znany element naszych scenicznych występów - deklarują autorzy.

Loża Szyderców to publicystyczno-satyryczna audycja Radia Wrocław, nadawana od poniedziałku do piątku po 18:00. Program, w którym prowadzący w prześmiewczy, sarkastyczny i cyniczny sposób komentują wydarzenia, jakie przyniósł dzień. "Loża" to także otwarta antena, jak mówią sami prowadzący - program, w którym słuchacze mają głos. Mogą na żywo telefonicznie lub mailowo brać udział w audycji. Radio Wrocław postanowiło rozszerzyć jego formułę, prezentując i promując przy okazji młode grupy kabaretowe z całego regionu.

Program doczekał się nawet wersji telewizyjnej emitowanej w lokalnej telewizji TeDe (pasmo TV4).

Tomasz Sikora: - Żyjemy w kraju absurdów, dlatego, jako autorzy Loży Szyderców, nigdy nie mieliśmy problemu z doborem tematów do swojej audycji. Loża Szyderców wzbudzała duże emocje głównie przez prezenterską mieszankę: cięty język, ciężki dowcip i absolutny brak litości wobec głupoty.

Piotr Osowicz, drugi z prowadzących audycję, zdecydował się na opuszczenie Wrocławia i dalszy rozwój zawodowy w stolicy. - Dlatego zdecydowaliśmy się na całkowitą zmianę formuły programu, mam nadzieję, że na lepszą - wyjaśnia Tomasz Sikora.

Radio, nie rezygnując z komentowania zdarzeń dnia, chce w programie prezentować ambitne grupy kabaretowe z regionu. To wraz z nimi i słuchaczami autorzy będą komentować rzeczywistość i szukać jej absurdów. Ale nie tylko - wrocławskie środowisko kabaretowe to w dużym stopniu także grupy improwizacyjne, przyzwyczajone do interakcji z odbiorcami, pojawią się więc również tworzone na szybko scenki czy piosenki.

- Radio Wrocław ma bogatą historię kabaretową i chcemy do niej nawiązać - to tu zaczęła się radiowa przygoda Andrzeja Waligórskiego i Studia 202, tu powstawały odcinki "młodej lekarki", to u nas wciąż można usłyszeć na antenie kabaret Elita. Ale zależy nam też, by pokazać Dolnoślązakom następców tych słynnych satyryków - mówi redaktor naczelny Radia Wrocław Tomasz Duda.

Jak wam się podoba nowa formuła Loży Szyderców? Komentujcie!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Piotr Grześkowiak
2017-03-12 08:51:15
z adresu IP: (83.23.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pięciu kabareciarzy jak było można przewidzieć nie jest w stanie zastąpić jednego Piotra Osowicza i choćby zjedli tysiąc kotletów nigdy nawet nie zbliżą się do poziomu Osowicza. Redakcji Radia Wrocław należy bić się w piersi i znaleźć sposób na Osowicza, a na pewno jest jakiś fortel jakieś salto mortala które ściągnie do Radia Wrocław Osowicza zaraz.
~Maria Nowak,
2017-01-17 18:14:13
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nie wiem czy jest jeszcze na antenie Loza.. Po zmianach redakcyjnych,z doplywem nowej kadry z fatalna dykcja (sepleniaca niby wdziecznie) w 2016 r. przestalam sluchac PRW.Po odejsciu red.Osowicza,byc moze jest "weselej",ale byl to rechot... a z satyry pozostaly tylko" krotkie majtki" pseudokabaretow. Radio Kierowcow nie jest moja ulubiona audycja,ale staram sie chociaz tam uslyszec Pana red.Osowicza.
~Komentarz został usunięty
2016-09-25 00:39:33
z adresu IP: (178.23.xxx.xxx)
Ocena: 2
Komentarz został usunięty
~rtl
2015-05-05 16:38:52
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 1
Po to nie trzeba chyba przenosić się do Warszawy.Tam drożej.
~kirke
2015-04-13 17:05:17
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: -6
Pewnie piciem albo narkomania czyli powrotrm do korzeni
~rtl
2015-03-20 21:10:17
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czym się teraz zajmuje zawodowo Piotr Osowicz ?
~kiziu
2015-03-19 16:36:33
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 3
Osowicz teraz zmywak w wawie obsluguje hehe
~nvfx
2015-03-15 23:25:26
z adresu IP: (185.23.xxx.xxx)
Ocena: -3
Karierowicz za piec zeta zabawia teraz warszawe debilizmami
~antek
2015-03-15 23:24:23
z adresu IP: (185.23.xxx.xxx)
Ocena: 10
Osowicz nie wiedzial co gada pieprzyl farmazony
~dziag
2015-03-12 17:28:21
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dobre połączenie, jedni i drudzy mówią o tym samym, forma trochę inna. Ale efekt może być zaje..sty.
~Piotr
2015-03-03 18:24:46
z adresu IP: (83.25.xxx.xxx)
Ocena: -4
Góralu czy Ci nie żal, panie Osowicz wracaj do karkonoskich hal....
~Jasiu
2014-12-05 09:21:05
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: -139
Uwaga! Rozszerzenie 156*** to ludzie z radia. Takze teges...
~Jasiu
2014-12-05 09:19:46
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: -8
Ja tez chce Piotra Osowicza z powrotem !
~Jasiu
2014-12-05 09:19:20
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: -150
do eee, odczep sie pan od Zosi, prezes jej placi;)
~Zosia
2014-12-03 12:58:38
z adresu IP: (91.210.xxx.xxx)
Ocena: 32
Ja chce Pana Piotra!!! Bede blagac na kolanach, jesli to cos da? :(
~kiedyś
2014-12-02 13:41:15
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 29
Kiedyś ten program miał pazur, był tylko dla odważnych...teraz jest po prostu tylko miło i przyjemnie i NIC WIĘCEJ
~Lena
2014-12-02 11:26:19
z adresu IP: (91.210.xxx.xxx)
Ocena: 6
Brakuje czlowieka z krwi i kosci, a taki byl Osa. Jak juz pisalam byl git ... smutne, ze musial rozstac sie z radiem...
~Lena
2014-12-02 11:25:22
z adresu IP: (91.210.xxx.xxx)
Ocena: -2
Osa to byl konkretny, sympatyczny czlowiek, a teraz zostaly same cyborgi w radiu z Geryn i prezesem na czele...
~worwick
2014-12-02 10:26:32
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -10
Daliście wczoraj do pieca z tym "bliżej" Rżałam przez okrągłą godzinę. Nie mogłam wysiąść z auta pod domem. Było jedwabiste show.
~spostrzegł
2014-12-01 16:03:43
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 35
Program ma fajne tempo, płodozmian sprawia, ze jest co dzień podobnie ale inaczej no i najważniejsze: choć czasem chłopcy z kabaretów mają problem z akcentowaniem wyrazów to ich dykcja jest świetna w stosunku do naprawdę sympatycznego ale akcentowo bulkoczącego Osy. Dobrze że odszedł było słychać że jakiś zmęczony jest. Ciekawe godzina pracy dziennie i wykończony... Widać weWrocku się wypalił i mu się już nie chciało
~pawel stano
2014-11-30 22:46:06
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: -63
Jezu ale malkontenci. W dodatku bez pamięci. Teraz program jest świeży, dynamiczny bez smęcenia ktorym mimo swego czaru! epatowal osowicz. Ile można bylo sluchac tych samych jego dowcipów ze mezczyzna pachnie tytoniem, ze hermaszewski poddam wielkiej próbie musi jeść kapuśniak w tubie. Te jego teksty slyszalem co najmniej 10razy. I to jego chamskie odzywki do słuchaczy. To byl program dla zgredów a teraz jest dla wszystkich. Zobaczcie po telefonach teraz się urywają, a z osowiczem bywało ze przez godzinę niee dzwonil nikt. To jest inny program, zgoda. Dla mnie lepszy. Gadam ze znajomymi z roboty. Wtedy ziewali teraz się śmieją.
~dutf
2014-11-28 10:46:02
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: -152
Greg piszesz z radia, wiec jestes stronniczy.... Misku
~dytf
2014-11-28 10:44:49
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: 161
tak dostaje pensje od prezesa, ktory ma nieczule serce...
~Дутф
2014-11-27 08:25:28
z adresu IP: (91.210.xxx.xxx)
Ocena: -103
Tesknie za Panem Piotrem, czy ktos moze sprawic, zeby on wrocil, oprocz Boga???
~Lena
2014-11-21 11:10:05
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: 155
Szkoda, ze Pan Piotr nie ma mozliwosci powrotu....
~sylwia
2014-11-20 15:43:59
z adresu IP: (62.89.xxx.xxx)
Ocena: 173
Niestety, program nie jest już śmieszny, jest wręcz nudny. Panowie usiłują być dowcipni, a nie są. Brak ciętej, błyskotliwej riposty, który to dar posiadał Pan Osowicz, a czeg nie da się nauczyć. WIELKA SZKODA, nie ma już czego słuchać w prw.
~lena
2014-11-17 09:22:42
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: 5
nie byloby takich animozji wobec nowego programu, gdyby nie sytuacja z Osa. Zostal wygryziony, to pewniak. Nie sa winni nowi prowadzacy, ewentualnie szefostwo i pan sika.
~Kill Bill
2014-11-17 05:36:25
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: -1
Gawno teraz idzie , a nie program na poziomie. wielkie szycie ze szmatek kiepskiego humoru....
~Detektyw
2014-11-12 09:06:09
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 187
A ja wiem która to pani Ania - na zdjęciu 9 pomiędzy dwoma kolesiami w okularach - normalna kobitka, dobrze , że nie wieloryb bo by ładny głos zupełnie nie pasował , he, he
~haa
2014-11-11 10:02:08
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: -155
Nie słychać Osowicza w Jedynce....
~FAN
2014-10-20 10:20:47
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 4
Odnalazł się Piotr Osowicz ,Jedynka PR1 Radio Kierowców......
~Kasia
2014-10-17 15:00:13
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 1
Trzeba zrobić konkurs, który z Panów jest najprzystojniejszy :-)
~Piotrek
2014-10-16 17:44:03
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 2
Co żeś Ty za nie sfora Sikoreczko chyża, utraciłaś swego Pana mizerota zawżdy dzisiaj, szukaj wieszcza puki czas , bo nauka z honorem pójdzie w las.
~Adam
2014-10-16 10:33:48
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -6
Program jest coraz lepszy, Gumulec jest coraz lepszy !
~OnA
2014-10-06 09:08:13
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 2
No pan Andrzej to na pewno ten z białą laską pan jest w niebieskiej kurtce?
~ryyu
2014-10-05 03:17:11
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 13
Kto z Was potrafi wskazać na zdjęciach panią Anię i pana Andrzeja?
~Kasia
2014-10-03 08:22:30
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wczoraj było całkiem fajnie :-)
~kojot
2014-10-02 20:22:13
z adresu IP: (62.238.xxx.xxx)
Ocena: -5
Tak jak napisał @OnA, nic dodać nic ująć. Moje życie nie legło w gruzach ale prawie. Mam tylko nadzieję, że Sikora się obudzi i przestanie zapraszać tłumy a zacznie z kimś konkretnym bo taka była właściwie formuła tego programu !!! A jak Osowicz wróci (bo wróci) to już będzie ok.
~OnA
2014-10-02 15:32:21
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nie no, Osa był fenomenalny...ten jego wyrafinowany, inteligentny dowcip, ten wdzięk starego wyjadacza te jego zaczepki...wyjątkowy
~szakal
2014-10-02 14:50:12
z adresu IP: (178.180.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kompletnie nie rozumiem fenomenu Osowicza, chłopaki powodzenia trzymam kciuki!
~samihaah
2014-10-02 14:32:37
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ja powiem jako nowy słuchacz - nie znam poprzedniej formuły programu, więc nie ocenię czy teraz jest lepsza czy gorsza, ale to co wczoraj słyszałam bardzo mi się podobało. Chłopaki z Narwanych są świetni i wierzę, że się rozkręcą. Nie skreślajcie ich po pierwszym występie w nowej roli, myślę, że każdy byłby wtedy zestresowany i nie pokazałby się ze swojej najlepszej strony. Zobaczycie, dadzą jeszcze czadu :) A nie rozumiem zupełnie fenomenu pana Andrzeja. Na wczorajszym nagraniu siedział w pierwszym rzędzie i co chwilę się wcinał, rzucał sucharami i chwilami nie pozwalał normalnie prowadzić audycji. Jego żarty wywoływały śmiech, ale raczej zażenowania niż rozbawienia, w pewnym momencie widać było, że nie tylko widownia/słuchacze (nie wiem jak nas określić) mają go dosyć ale nawet prowadzący i tu podziwiam ich za profesjonalizm bo ja na ich miejscu bym na nagadała. Pozdrawiam i aż zacznę słuchać dla Was radia! :)
~jeden z czterdziestu
2014-10-02 13:50:32
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: -4
Jakby ktoś nie zauważył, nikt nie chciał (włącznie ze mną :) ) ani nie chce zastąpić Pana Osowicza. Miała być nowa formuła i jest! Oprócz redaktora Sikory, który był "u siebie", reszta w większym lub w mniejszym stopniu była spięta, ale czy to nie naturalne przy premierze? Oczywiście Pani Ania i Andrzej z Psiaka powinni mieć stałe łącze ze studiem. Pozdrawiam
~Pszczółka
2014-10-02 12:56:54
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 8
Myślę, że oceniać ten program powinniśmy dopiero za jakieś 2 tygodnie
~Packa
2014-10-02 12:06:14
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: -2
Bardzo słabe to było, kilku pseudokabareciarzy, nie powiedzieli przez cały program nic śmieśnego. Wszystko kręciło się wokół tego tumana Osowicza, chociaż już lepsi ci pseudokabareciarze niż on. Najlepszm kandydatem na jego miejsce byłby pan Andrzej.
~Mateo
2014-10-02 11:56:49
z adresu IP: (85.92.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ja tam będę słuchać...uważam, że się rozkręci.
~POleżą
2014-10-02 09:09:04
z adresu IP: (46.113.xxx.xxx)
Ocena: 4
a póżniej przełożą wajchę ,kameleony
~Słuchacz
2014-10-02 08:54:13
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 7
Popieram , co napisał ~pablo
~Słuchacz
2014-10-02 08:35:24
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -11
Bez przesady. Może nie było jakoś rewelacyjnie, ale źle też nie było. Chłopaki się rozkręcą, wejdą w specyfikę programu. W dwójkę, normalnie na co dzień na pewno będzie większy luz. Dajmy im szansę :-) Najgorzej jest porównywać do czegoś , co już było - tamte czasy z Osowiczem już minęły i nie ma sensu robić porównań, bo Osa jest nie do podrobienia. A chłopaki wyrobią sobie pomalutku swoją jakość, dajmy im czas :-) Lepiej , żeby Loża była w ogóle, niż żadna.
~fantomasz-a
2014-10-01 23:38:17
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -16
Tomasz rade dal. Ale Panowie wspolprowadzacy - kiepscizna. Silenie sie na zarty, brak finezji, typowej dla RW. To w koncu ojczyzna najwspanialszego wspolczesnego poety Andzeja Waligorskiego! A to zobowiazuje. Gdyby nie sluchacze i pan Andzej z psiaka na miejscu bylo by slabo. Pan Tomek wyraznie gorowal nad nimi i dowcipem i inteligencja. Mam nadzieje, ze kolejni zaproszeni wspolprowadzacy okaza wieksza klase i mniejszy dystans intelektualny do pana Sikory
~łaminoga
2014-10-01 20:17:43
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 27
Ludzie, przychodzą i odchodzą i często po czasie wracają. Po prostu pozdrówmy Pana Osę. Pan Tomasz udźwignął program, choć nie ułatwiano mu. Zasypujmy Tomka pomysłami, zrobi z tego coś...
~andrzej ze starego miasta
2014-10-01 19:49:43
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 4
panowie super audycja ze smiechu omal nie przejechałem sam siebie.
~Fan Andrzeja z Psiaka
2014-10-01 18:10:11
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 1
A ja liczę na to, że Andrzej z Psiaka zrobi robotę! :D
~pablo
2014-10-01 16:03:18
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 5
Ale smedzicie, czytam te wasze komentarze i mnie na ich miejscu nie chciałoby się dla was żadnego programu robic. Sluchacie w ogóle tego radia? Bo ja słucham. Caly wrzesień sikora czekal na ewe tualny powrót osy. Nawet go kryl ze zaraz będzie. Ale osa ewidentnie wybrał wielki świat. Po miesiącu czekania proponują wam-nam cos nowego. To zle. Wolicie samego sikorę w loży? Ja nie. I kolejny glupek komentuje - jak sikora miał go wygryźć jak sam byl autorem z osa tego programu? Szkoda ze osa odszedł, ale fajnie ze loza znów będzie i będziemy se dzwonić i sprawdzać tych nowych
~to jest szydzenie ale
2014-10-01 15:32:50
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
z Was drodzy słuchacze .
~Celuloza o poranku
2014-10-01 08:24:26
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 9
jakiś czas temu włączałam prw z obawą, że P. Sikora wyskoczy z głośników o każdej porze. zdolny musi byc ten pan redaktor. wyciął osowicza, ciekawego kogo jeszcze....
~TAKI SPRZEDAJĄ
2014-09-30 23:55:13
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: 1
WAM KIT
~ KLOAKA
2014-09-30 23:40:19
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: -12
NIE SATYRA
~Kasia
2014-09-30 08:43:50
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -10
Już pora na makijaż - zaczynamy Mapet Szow !
~słuchawka
2014-09-29 20:48:32
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wieszczę rychły powrót Pana Osowicza do RW, bo nie wszędzie można mówić o tym co leży na wątrobie....
~Kazimierz57
2014-09-29 20:21:53
z adresu IP: (91.202.xxx.xxx)
Ocena: -10
Słucham radia Wrocław i loży. Dziękuję że jesteście! Serdecznie pozdrawiam.
~Packa
2014-09-29 13:36:03
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: -3
warszawka to jak bajbardziej odpowiednie miejsce dla tego pajaca osowicza
~Aleksandra Sz.
2014-09-23 11:48:32
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 13
Jak to bez Osowicza??? Bez Osowicza to już nie Loża :-(
~Kasia
2014-09-23 11:27:58
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czyli ostra walka i rywalizacja? Ech...co za środowisko
~gość
2014-09-23 11:24:37
z adresu IP: (80.52.xxx.xxx)
Ocena: 4
"Piotr Osowicz, drugi z prowadzących audycję, zdecydował się na opuszczenie Wrocławia i dalszy rozwój zawodowy w stolicy. " Dyplomatycznie napisane ale nie oddaje prawdy; niektórzy się po prostu postarali żeby Piotra Osowicza w Radiu Wrocław nie było.
~Kasia
2014-09-23 08:44:08
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 4
Pan Tomek na tym zdjęciu rozkosznie się uśmiecha
~Sławek
2014-09-23 07:32:31
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -4
Panie Osowicz, Warszawa to taka duża przereklamowana wiocha. Wracaj pan do Miasta.
~akinomka
2014-09-23 01:34:02
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: -1
Szkoda, że Pana Osowicza nie będzie - mam nadzieję, że powiedzie mu się w "stolycy". Czy ktoś wie, gdzie będziemy mogli Pana Piotra usłyszeć? A swoją drogą Tomek Sikora wniósł dużo świeżości i DOBREGO HUMORU do RAdia Wrocław, więc pewna jestem, że da tutaj rady:) pozdrawiam obu Panów.
~TAURUS
2014-09-22 19:34:40
z adresu IP: (213.195.xxx.xxx)
Ocena: 20
Osowicz, wracaj. Czeka cały Dln. Śląsk. Pozdrowienia dla Pana Tomasza.
~ater
2014-09-22 16:09:12
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 2
to koniec świata
~słuchacz
2014-09-22 12:44:45
z adresu IP: (91.227.xxx.xxx)
Ocena: 14
Bez Osowicza to już nie będzie to samo :(
~...
2014-09-22 12:27:46
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 13
RIP P.Osowicz [*]
NA ANTENIE