John Paul Jones z Led Zeppelin na Avant Art Festival (PROGRAM)

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2014-10-07 12:52 | Zmodyfikowano: 2014-10-07 12:54
A|A|A

fot. materiały prasowe

Muzyka awangardowa będzie rozbrzmiewała w kilku miejscach między innymi w Imparcie, na Dworcu Świebodzkim czy w klubie Firlej. Wystąpi między innymi były basista zespołu Led Zeppelin John Paul Jones. Koncert w sobotę 11 października o godz. 21.00 w Imparcie.

ZOBACZ PROGRAM AVANT ART FESTIVALU

Legenda światowej muzyki zagra w Polsce po raz pierwszy, muzyk wystąpi z jedynym w naszym kraju koncertem z norweskim zespołem improwizującym Supersilent. Ważnym elementem festiwalu jest przegląd filmów o muzyce. To idealna sytuacja kiedy po projekcji można posłuchać na żywo artysty o którym był film - opowiada szef festiwalu Kostas Georga-Kopulos. Festiwal przygotowuje też własne produkcje multimedialne - z udziałem wrocławskich tancerzy i ekscentrycznego zespołu Małe Instrumenty. Festiwal potrwa do 18 października. Na przyszły rok Avant Arty zapowiada współpracę z kinem Nowe Horyzonty.

„My name is nobody”
Interdyscyplinarny spektakl oparty na muzyce chorwackiego kompozytora muzyki elektroakustycznej, zrealizowany z udziałem wrocławskich artystów, tancerzy i performerów. Strona wizualna projektu przygotowana przez Bartka Szlachcica, miks muzyki i postprodukcja przez Kostasa Georgakopulosa, a choreografia przez Dawida Lorenca. Spektakl będzie miał swoją premierę podczas Avant Art Festival 2014.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama