KWW Wrocławska Inicjatywa Obywatelska (LISTA DO RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA)

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2014-10-08 12:30
A|A|A

Ilustracja: Wrocławska Inicjatywa Obywatelska

KWW Wrocławska Inicjatywa Obywatelska (Listy do rady miejskiej Wrocławia)

Okręg 1 (Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków)

1. Anna Święch
2. Andrzej Markiel
3. Marcin Łuczak
4. Jadwiga Łąk
5. Piotr Koperski
6. Dagmara Mielnik

Okręg 2 (Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie - Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie – Bartoszowice)

1. Dariusz Przybytek
2. Martyna Kilanowska
3. Łukasz Łampika
4. Katarzyna Koperska
5. Jacek Stodółka

Okręg 3 (Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj)

1. Leszek Kopeć
2. Michał Aksak
3. Jadwiga Szpala
4. Adrian Krawczyk
5. Barbara Włosiniak
6. Aleksandra Orzechowska

Okręg 4 (Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki - Partynice, Klecina, Oporów)

1. Witold Studniarczyk
2. Małgorzata Czaicka-Moryo
3. Marta Dyner
4. Dariusz Więcławski
5. Alicja Marszałek
6. Paweł Lorkowski
7. Tomasz Motyka

Okręg 5 (Szczepin, Gądów – Popowice Pd., Pilczyce – Kozanów – Popowice Pn)

1. Tomasz Owczarek
2. Łukasz Szczęsny
3. Ernest Wietrzychowski
4. Ewa Magnowska
5. Irena Studniarczyk
6. Aleksandra Zdybel

Okręg 6 (Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo – Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie)

1. Piotr Łąk
2. Paulina Cydzik
3. Dominik Biskupski
4. Izabela Smolarczyk
5. Artur Olejnik

Okręg 7 (Karłowice – Różanka, Kowale, Swojczyce – Strachocin – Wojnów, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice – Rędzin)

1. Andrzej Orzechowski
2. Monika Kalisz-Gregorczyk
3. Natalia Sienko
4. Marek Grobelny
5. Małgorzata Biskupska
6. Paweł Orzechowski

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama