KW Rafał Dutkiewicz z Platformą (LISTA DO RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA)

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2014-10-08 12:36 | Zmodyfikowano: 2014-10-08 12:51
A|A|A

KW Rafał Dutkiewicz z Platformą (LISTY DO RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA)

Okręg 1 (Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków)

1. Jerzy Skoczylas
2. Jan Chmielewski
3. Sławomir Krześ
4. Urszula Mrozowska
5. Daniel Hołda
6. Katarzyna Krokosińska
7. Magdalena Nowak
8. Anna Koniec
9. Agata Kaznowska
10. Bernadetta Ostafin
11. Mirosław Iwanicki
12. Piotr Wojtyczka

Okręg 2 (Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie - Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie – Bartoszowice)

1. Bohdan Aniszczyk
2. Piotr Uhle
3. Wanda Ziembicka-Has
4. Piotr Kuczyński
5. Ewa Gabara
6. Lidia Ipohoroska-Markiewicz
7. Jarosław Janas
8. Justyna Góral
9. Adam Wenerski
10. Paweł Rańda

Okręg 3 (Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj)

1. Jarosław Krauze
2. Agniezka Rybczak
3. Małogrzata Zawada
4. Jarosław Perduta
5. Mieczysław Stopa
6. Łukasz Wyszkowski
7. Daria Lewandowska
8. Jarosław Zajączkowski
9. Rafał Majewski
10. Helena Kosztyło-Kobiec
11. Samanta Lempart-Piotrowska
12. Mirosław Łopatka

Okręg 4 (Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki - Partynice, Klecina, Oporów)

1. Jacek Ossowski
2. Dorota Galant
3. Adam Zawada
4. Katarzyna Obara
5. Magdalena Sosna
6. Stanisław Dzierniejko
7. Tomasz Rynk
8. Mirosława Lisiak
9. Janusz Boratyński
10. Marek Janusz

Okręg 5 (Szczepin, Gądów – Popowice Pd., Pilczyce – Kozanów – Popowice Pn)

1. Renata Granowska
2. Henryk Macała
3. Wanda Ufnalska
4. Maciej Zegan
5. Agnieszka Kędzierska
6. Jacek Kludacz
7. Marta Słowikowska
8. Paweł Karpiński
9. Marcin Zalewski
10. Maciej Klóska

Okręg 6 (Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo – Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie)

1. Tomasz Hańczarek
2. Urszula Wanat
3. Andrzej Nabzdyk
4. Tomasz Kucharski
5. Janusz Sybis
6. Alicna Barczewska
7. Joanna Soja
8. Anna Sobczak
9. Katarzyna Sikoń
10. Wojciech Partyka

Okręg 7 (Karłowice – Różanka, Kowale, Swojczyce – Strachocin – Wojnów, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice – Rędzin)

1. Renta Mauer-Różańska
2. Krzysztof Kilarski
3. Wojciech Błoński
4.Magdalena Razik-Trziszka
5. Henryk Koczan
6. Łukasz Zienkiewicz
7. Bogusława Bernaś
8. Renata Berdowicz
9. Waldemar Barbaszyński
10. Marzena Mickiewicz

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama