Prawo i Sprawiedliwość (LISTA DO RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA)

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2014-10-08 12:57
A|A|A

Prawo i Sprawiedliwość (LISTY DO RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA)

Okręg nr 1, Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków

1. Rafał Czepil
2. Jerzy Sznerch
3. Tomasz Wiśliński
4. Karolina Mrozowska
5. Jerzy Zymróz
6. Sandra Dupuis
7. Iwona Nowak
8. Marcin Borys
9. Małgorzata Kubas
10. Irena Bernagiewicz-Garbera
11. Jerzy Skoczylas
12. Tomasz Surowiec

Okręg nr 2, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie - Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie – Bartoszowice

1. Piotr Maryński
2. Janina Kubiak
3. Krystian Mieszkała
4. Arkadiusz Wojciechowicz
5. Marcin Kurowski
6. Wojciech Głowacz
7. Bożena Mrozek
8. Dariusz Skrabski
9. Krystyna Orzechowska
10. Anastazja Kaczyńska

Okręg nr 3, Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj

1. Marcin Krzyżanowski
2. Kamil Kowalczyk
3. Bogusław Kryszczuk
4. Janusz Hylewicz
5. Mirosław Lach
6. Wiesława Bukowska
7. Ryszard Paluch
8. Urszula Stopa
9. Maria Dzienis
10. Krzysztof Bielański
11. Elżbieta Śledzińska
12. Joanna Kaczmarek

Okręg nr 4, Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki - Partynice, Klecina, Oporów

1. Mirosława Stachowiak-Różecka
2. Małgorzata Piotrowska
3. Tomasz Małek
4. Mirosława Zdąbłasz
5. Arkadiusz Chwaścik
6. Maria Zygmaniak-Lesiak
7. Marian Capik
8. Grzegorz Michalik
9. Rafał Stryjak
10. Sylwester Kozłowski

Okręg nr 5, Szczepin, Gądów – Popowice Pd., Pilczyce – Kozanów – Popowice Pn.

1.Damian Mrozek
2. Michał Piechel
3. Grzegorz Łatuszyński
4. Krzysztof Jeziorny
5. Bożena Frączek
6. Krzysztof Szymański
7. Ewa Urbanowicz
8. Ewa Goumissi
9. Andrzej Płocki
10. Lilianna Sicińska

Okręg nr 6, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo – Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie

1. Łukasz Olbert
2. Grażyna Kordel
3. Elżbieta Wojtuś
4. Krystian Nyz
5. Stanisław Szewczyk
6. Czesław Jezierski
7. Agnieszka Pełech-Pyrsz
8. Marta Przybyło
9. Zdzisław Richter
10. Andrzej Wrona

Okręg nr 7, Karłowice – Różanka, Kowale, Swojczyce – Strachocin – Wojnów, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice – Rędzin

1. Robert Pieńkowski
2. Krzysztof Szczerba
3. Alicja Wysoczańska
4. Mariola Cepuch
5. Mieczyław Maj
6. Adam Zabor
7. Maria Kowalczyk
8. Sławomir Pietrzykowski
9. Dominika Leszczuk
10. Łukasz Tracz

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama