Polacy wygrali więc posypał sobie głowę ziemią. I to dwa razy

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-10-12 21:32 | Zmodyfikowano: 2014-10-12 21:34
A|A|A

Pan Mateusz spełnia obietnicę po raz pierwszy...

Zaczęło się od tego, że redaktor Marek Obszarny podarował jednemu z naszych Słuchaczy książkę. Słuchacz wysłał bowiem SMS-a, który Markowi szczególnie przypadł do gustu. Pisownia oryginalna-smsowa:

"RW.ksiazka. Mateusz. Pokojowa nagroda Nobla dla kibicow pilkarskiej reprezentacji Polski. Ze wciaz ich znosza"

To wszystko działo się jeszcze przed historycznym meczem, w którym swoją kapitalną bramką złotymi zgłoskami w światowych encyklopediach futbolu zapisał się zawodnik Śląska Wrocław - Sebastian Mila. Panowie Obszarny i Słuchacz umówili się podczas antenowej rozmowy telefonicznej, że jeśli nasi zremisują, to On (Słuchacz) posypie sobie głowę ziemią. Raz. Ale jeśli wygrają, to dwa razy. - No i posypał - śmieje się Marek Obszarny, szczęśliwy jak cała Polska z wyniku.

O meczu przeczytacie tutaj: Sebastian Mila strzela, Polska wygrywa z mistrzami świata!

A tu jeszcze komentarz pana Mateusza Przepiórki, który jak powiedział, tak zrobił:

"...kobyłka u płota. By wszystko było jasne. Godło na koszulce to godło Rzeczpospolitej z czasów Króla Zygmunta Starego. Króla, który przyjął hołd od Prus Zakonnych - Niemców jakby nie patrzeć. Uznałem, że będzie najbardziej odpowiednia do okazji. Swoją drogą chciałbym tylko tak się mylić jak wczoraj. Pozdrawiam Gorąco. Mateusz Przepiórka"

Pan Mateusz spełnia obietnice po raz drugi:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama