Świąteczny spacer: Lodowisko i Zoo (ZOBACZ)

Gregor Niegowski | Utworzono: 2014-12-26 13:35 | Zmodyfikowano: 2014-12-26 13:43
A|A|A

fot. Gregor Niegowski/Radio Wrocław

Brak planów na drugi dzień świąt? Może na łyżwy! Dziś spory ruch na wrocławskich lodowiskach. Te otworzyły się dziś do godziny 21.00. Na lodowisku przy Hali Stulecia chętnych nie brakuje. Pani Dominika wyciągnęła narzeczonego na łyżwy, by spalić trochę kalorii:

W Wrocławiu działają obecnie 4 lodowiska. Pojeździć można również na Wejherowskiej, Spiskiej i przy stadionie miejskim. Na tafli przy Hali Stulecia pan Paweł sprawił swojej partnerce prezent na urodziny. Choć płynnej jazdy jeszcze nie opanował, to wyjścia nie żałuje:

Pojeździć można także na lodowisku przy Stadionie Miejskim, Wejherowskiej oraz Spiskiej.

Kto nie ma planów na 26 grudnia może dziś odwiedzić wrocławskie zoo. Najwięcej chętnych przyciąga otwarte niedawno Afrykarium. Tam w ostatnich tygodniach pojawiło się ponad 20 nowych gatunków ryb, także wielkie zainteresowania wzbudza przybyły niedawno Manat. Nie spodziewaliśmy się aż tylu zwiedzających - mówi Monika Kownacka z wrocławskiego zoo:

Do południa pojawiło się już 1,5 tysiąca osób. Zoo otwarte będzie do godziny 19. W wigilię Afrykarium zwiedziło ok 500 osób, a w Boże Narodzenie ponad 3 tysiące.

- W ostatnich dniach pojawiły się np. mureny oraz jeden nowy, bardzo spory gość - mówi Monika Kownacka z wrocławskiego zoo:

W grudniu do Afrykarium przybyło jeszcze 20 gatunków nowych ryb, w tym np. Warugi, Hadady i Ibisy Białowąse.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama