Remis piłkarzy Miedzi Legnica w sparingu (ZOBACZ)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2015-02-03 20:31 | Zmodyfikowano: 2015-02-03 20:33

Kolejny sprawdzian formy pierwszoligowca toczył się w trudnych warunkach atmosferycznych. Padający śnieg utrudniał grę obu zespołom. W pierwszej połowie inicjatywa należała do gospodarzy. Miedź z kilku dogodnych sytuacji wykorzystała jedną. W 13. minucie z prawego skrzydła w pole karne dośrodkował Wojciech Łobodziński, a piłkę do siatki strzałem głową skierował Mateusz Szczepaniak.

W drugiej połowie trener Janusz Kudyba posłał na plac gry nową jedenastkę. Jeszcze przed przerwą boisko musiał opuścić Adrian Cierpka, który doznał kontuzji nogi. Początek drugiej odsłony nieoczekiwanie przyniósł dwa gole drużynie trzecioligowca. Na listę strzelców wpisał się m.in. Waldemar Gancarczyk, który dzień wcześniej przeszedł do Odry ze Śląska Wrocław. Po niespełna godzinie gry legniczanie przegrywali 1:2. Wyrównanie piłkarze Miedzi zawdzięczają Mateuszowi Zatwarnickiemu, który pokonał bramkarza ładnym wolejem zza linii pola karnego. Była to ostatnia ciekawsza akcja tego meczu.

ZOBACZ SKRÓT:

W piątek piłkarze Miedzi w kolejnym meczu kontrolnym zagrają we Wrocławiu ze Śląskiem.

Miedź Legnica – Odra Opole 2:2 (1:0)

Bramki: Szczepaniak (13), Zatwarnicki (64) oraz W. Gancarczyk (54), Deja (58-karny).

MIEDŹ (I połowa): Bledzewski – Cierpka (41 Bartczak), Lafrance, Midzierski, Woźniczka, Bartoszewicz, Kakoko, Garuchł Łobodziński, Szczepaniak, Labukas;

(II połowa): Smug – Bartczak, Księżniakiewicz, Mrowiec, Zieliński, Wichłacz, Daniel, Zatwarnicki, Nowak, Feruga, Wasilewski.