Dołącz do Panthers Wrocław (ZOBACZ)

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-02-23 15:56 | Zmodyfikowano: 2015-02-23 15:58
A|A|A

fot. Panthers Wrocław

To będzie nietypowa rekrutacja. Wicemistrzowie Polski jak sami mówią chcą wzmocnić skład graczami XXL. "Szukamy zawodników, którzy ważą 100 kilogramów lub więcej. Wielu osobom może wydawać się to niemożliwe, ale w futbolu amerykańskim tacy zawodnicy są bardzo pożądani. Nasz najcięższy obecnie gracz waży ponad 140 kilogramów i jest jednym z najlepszych na swojej pozycji" – wyjaśnia Jakub Głogowski, menedżer generalny Panthers Wrocław.


W futbolu amerykańskim inaczej niż na przykład w piłce nożnej najciężsi gracze występują w ataku. „Jeżeli zawsze byłeś ostatni wybierany na bramkę w podstawówce, to znaczy, że jest to miejsce dla Ciebie” – tak Panthers zachęcają do wzięcia udziału w rekrutacji.

Swoich sił może spróbować każdy. „Jeśli ktoś nie waży dokładnie 100kg, a czuje się na siłąch również jest mile widziany. Nie wprowadzamy też ograniczeń wiekowych, zależy nam na każdym nowym talencie” – mówi Jakub Głogowski.


Zgłoszenie wystarczy wysłać na adres [email protected] w treści wpisując imię, nazwisko, wzrost, wagę i datę urodzenia. Rekrutacja odbędzie się 7 marca o godzinie 15.00 na boisku do futbolu amerykańskiego przy ul. Lotniczej 72 we Wrocławiu.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama