„Okno na parlament” z Teatrem Kwadrat

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-02-24 16:33 | Zmodyfikowano: 2015-02-24 16:37
A|A|A

zdjęcia: materiały prasowe

"OKNO NA PARLAMENT" Już 2 marca ponownie do Wrocławia zawita Teatr Kwadrat ze swoim premierowym spektaklem „Okno na parlament”. Na scenie zobaczymy gwiazdorską obsadę: Piotra Gąsowskiego, Jacka Łuczaka, Annę Cieślak, Lucynę Malec, Ewę Ziętek, Michała Lewandowskiego, Andrzeja Andrzejewskiego, Andrzeja Grabarczyka/Alberta Osika, Marka Siudyma i Aldonę Jankowską.

Praca w sejmie to nie jest niedzielna igraszka. Utarczki parlamentarne, boje polityczne, odpowiedzialność za losy kraju… Można sobie zatem wyobrazić, że pod tak ogromną presją, któryś z urzędujących ministrów może potrzebować natychmiastowego relaksu. A skoro tuż za rogiem stoi luksusowy hotel, sekretarka szefa opozycji jest akurat zainteresowana chwilową służbą na rzecz koalicji, a do debaty zostało jeszcze kilka minut, przyszłość państwa wydaje się być niezachwiana. Do czasu, kiedy w oknie hotelowego apartamentu nie pojawi się trup, sekretarka nie okaże się mężatką, jej mąż nie okaże się bandytą, a żona ministra nie ukaże się za drzwiami. Do tego wszystko może ukazać się w porannej prasie, telewizji śniadaniowej, nie mówiąc już o demotywatorach na fejsbuku. Takiego kryzysu nie przetrwał jak dotąd nawet gabinet Berlusconiego. A oni tam przecież lubią się zabawić.

Jak zatem powiedzie się naszej rodzimej władzy? Czy jest jeszcze szansa na ratunek, czy też czekają nas przedterminowe wybory? Dowiecie się z najnowszej, brawurowej adaptacji, słynnego Cooney’owskiego „Okna na parlament”. Tym razem… na nasz parlament. Zapraszamy wszystkich już 2 marca do Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Spektakle odbędą się o godzinie 17:30 i 20:30.
Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl i w sieci salonów EMPiK.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama