ShataQS o debiutanckiej płycie (SŁUCHAJ)

Ewa Zając | Utworzono: 2015-03-14 10:18 | Zmodyfikowano: 2015-03-14 10:50
A|A|A

fot. materiały prasowe

Śpiewała w Nowym Jorku, Tokio, współpracowała z wieloma wybitnymi artystami scen międzynarodowych, a pierwsze muzyczne kroki stawiała w rodzinnym Kamieńcu Ząbkowickim. ShataQS będzie gościem niedzielnego poranka DAB+. Fachowcy muzyczni nie szczędzą jej pochwał - charyzmatyczna, świadoma muzycznie, oryginalna, ma coś ważnego do powiedzenia. Szeroka publiczność kojarzy ją z brawurowego zwycięstwa w programie Must Be The Music.

18 marca ukaże się debiutancki album wokalistki zatytułowany "Mr.ManKind". U nas absolutnie przedpremierowo posłuchamy piosenek z tej płyty, a Shata zabierze nas w intrygującą - nie tylko muzyczną - podróż.

Na spotkanie z artystką zapraszamy w niedzielę po godz. 10. Wcześniej m.in. posłuchamy unikalnych nagrań z pamiętnego koncertu Nowe Brzmienie Kultu i otrzemy łzy z powodu odwołanego, a przez wielu wyczekiwanego koncertu Stinga i Paula Simona, który miał odbyć się w Krakowie 13 marca. Stinga zatrzymała grypa, u nas obaj panowie w świetnej formie w utworach koncertowych. Zaczynamy o godz. 8, do usłyszenia!

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama