Drużyna Biegowa Radia Wrocław w komplecie! (FOTO)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2015-04-01 19:27 | Zmodyfikowano: 2015-04-01 22:18

Joanna, Beata, Katarzyna, Barbara i Małgorzata oraz Dawid, Owidiusz i dwóch Grzegorzów - to "nowi" w naszym sportowym gronie. Pierwszy test z hartu ducha zdali jeszcze przed treningiem. Nie przeraziła ich bowiem wyjątkowe zmienna tego dnia aura (słońce, deszcz i porywisty wiatr) i stawili się punktualnie na zbiórce w budynku naszej rozgłośni.

Wszystkich uczestników przywitał biegający prezes naszej rozgłośni Tomasz Duda oraz trenerka radiowego teamu Weronika Machowska. Ta ostatnia zapewniła, że ze względu na wyjątkowo niesprzyjającą tego dnia aurę, zajęcia będą mieć nieco lżejszy charakter. Na wielu twarzach pojawiło się uczucie ulgi...

Park na szczęście oparł się niszczycielskiej sile żywiołu z poprzedniego dnia. O wtorkowej wichurze przypominały jedynie iglaste gałązki, które w dużej ilości pojawiły się na ścieżce biegowej Radia Wrocław. - Święta idą - komentowali z uśmiechem uczestnicy treningowej przebieżki.Wiało mocno i mimo starań Weroniki i nalegań części uczestników nie udało się przeprowadzić zajęć tak, by był to wyłącznie wiatr w plecy. A zatem po kolei: tradycyjna rozgrzewka, 2,5 kilometra biegu, a następnie tak "kochane" przez większość sportowców interwały. Tutaj dopiero wiatr pokazał swoją siłę! Większość z nas dziękowała w duchu, że tym razem było tylko 10x 50 metrów...

A potem znów 2,5 kilometra w biegu, rozciąganie i trucht z powrotem do radia. W dobrych nastrojach, bo:
-nie padało,
-wszyscy dali radę,
-nikt nie doznał kontuzji,
-już wkrótce święta.

Nowi uczestnicy treningu sprawiali wrażenie zadowolonych. Mamy nadzieję, że nie tylko z racji na radiowe upominki, które wręczyła im Ania Skupień z działu promocji. Solidarnie obiecali, że pojawią się za tydzień oraz na kolejnych zajęciach. Trzymamy za słowo!

O swoich wrażeniach po pierwszym treningu nowi zawodnicy w radiowej drużynie będą opowiadać w najbliższym wydaniu Magazynu dla Biegaczy w Radiu Wrocław, w sobotę 4.04 po godz. 17.00.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.