Czysta Komercja w Teatrze Komedia

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-04-21 12:57 | Zmodyfikowano: 2015-04-21 12:58
A|A|A

teatrkomedia.com

Czysta Komercja Katarzyny Wojtaszak w reż. Wojciecha Dąbrowskiego, opowiada o jednym dniu w trawionym kryzysem ekonomicznym i artystycznym teatrze. Gwiazda na gościnnych występach jest roszczeniowa i rozkapryszona, młoda aktorka naiwna i niedouczona, pierwszy amant chce wielkiej sztuki między jedną a drugą flaszką, zaś reżyser z oszczędności i wiary we własny talent sam pisze tekst.

Jako widownia Czysta Komercja Katarzyny Wojtaszak w reż. Wojciecha Dąbrowskiego, opowiada o jednym dniu w trawionym kryzysem ekonomicznym i artystycznym teatrze. Gwiazda na gościnnych występach jest roszczeniowa i rozkapryszona, młoda aktorka naiwna i niedouczona, pierwszy amant chce wielkiej sztuki między jedną a drugą flaszką, zaś reżyser z oszczędności i wiary we własny talent sam pisze tekst.

Jako widownia dla tych przywykłych do popisów i ekspozycji artystów mamy młodą dziennikarkę i francuskiego nafciarza. Jest jeszcze garderobiana Eugenia-pani do wszystkiego, która prawdziwie wierzy w teatralną misję.

Postaci gromadzą się na scenie, by zaproponować Państwu półtorej godziny śmiechu oraz chwilkę refleksji nad stanem współczesnej kultury.

Bo czy chcemy czy nie, komercja wszystkim nam jest bliska i to bez względu na to, na której ze scen świata gramy swoje role. Ten spektakl jest komercją, ale komercją nie usiłującą być niczym innym. Nie podszywa się pod wielką sztukę. Jest oczywisty, czysty, bo to Czysta Komercja.

Reżyseria: Wojciech Dąbrowski
Czas trwania: 90 minut
Autor: Katarzyna Wojtaszak
Reż. światła: Michał Dracz
Opracowanie muzyczne: Paweł Okoński, Bartosz Pernal
Kostiumy: Bajka Tworek
Obsada:
Emilia Krakowska (gościnnie)
Ewa Kuklińska (gościnnie)
Ilona Lewandowska
Aleksandra Matlingiewicz
Wojciech Dąbrowski
Paweł Okoński
Maciej Tomaszewski
Spektakl Czysta Komercja - 25.04 o godz. 20:00 oraz 26.04 o godz. 18:00
Więcej na: www.teatrkomedia.com

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama