Nocny Wrocław Półmaraton z lotu drona (FILM)

| Utworzono: 2015-06-24 13:43 | Zmodyfikowano: 2015-06-24 13:46
Nocny Wrocław Półmaraton z lotu drona (FILM) - fot. Dron Wroclaw

3. Nocny Wrocław Półmaraton już za nami. Najlepszy zawodnik uzyskał czas 1:03:04. Rekordu trasy zatem nie było, ale radość reprezentanta Kenii był wielka, tym bardziej, że na podium stanęli jeszcze jego rodacy John Kibichy Tanui (1:03:26) i Francis Lagat (1:03:55). Klasyfikację dziennikarzy wygrała Drużyna Biegowa Radia Wrocław.

Tak naprawdę jednak wygrali wszyscy, którzy wzięli w nim udział. W sieci pojawił się film, który pokazuje, jak walczyli. Tym razem jednak z zupełnie innej perspektywy.

ZOBACZ: Drużyna Radia Wrocław najlepsza w półmaratonie

Najszybszym Polakiem okazał się wrocławianin - Arkadiusz Gardzielewski, który uplasował się na czwartej pozycji (1:05:48). Tuż po zawodniku WKS Śląsk Wrocław na metę wbiegł Emil Dobrowolski (1:05:51)

Najlepszą kobietą była Białorusinka Maryna Damantsevich (1:13:25), która zajęła trzynaste miejsce. Wśród Polek bezkonkurencyjna okazał się Sylwia Ejdys-Tomaszewska z Wrocław Marathon Team. (1:15:05).