KGHM Zagłębie Lubin kontra Termalica Nieciecza

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-08-07 06:25
A|A|A

fot. zaglebie.com

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin rozegrają dziś kolejny mecz w ekstraklasie. Lubinianie zagrają w Mielcu z Termalicą Nieciecza. Rywal Zagłębia nie zakończył jeszcze prac modernizacyjnych na własnym obiekcie, dlatego też musi rozgrywać mecze na stadionie zastępczym.

W ubiegłym sezonie obie drużyny grały w 1. lidze, a ich mecze - tak w Niecieczy, jak i w Lubinie - zakończyły się remisami 1:1. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Zespół Piotra Stokowca został wzmocniony przyjściem Jana Vlaski i Krzysztofa Janusa. Po słabszym początku - remisie u siebie z Podbeskidziem i porażką z Koroną Kielce Zagłębie sprawiło dużą niespodziankę wygrywając na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Teraz zespół z Lubina będzie chciał przedłużyć dobrą serię i powinien dopisać do dorobku kolejne punkty.

Termalica w trzech meczach nie zdobyła nawet punktu i nie strzeliła bramki. Po odejściu Jakuba Czerwińskiego drużyna ma duże braki w obronie, a sytuację ma uratować weteran Pavol Stano. Z pewnością fakt, że zespół Piotra Mandrysza nie może jeszcze rozgrywać meczów na własnym obiekcie także nie działa na korzyść klubu z Niecieczy.

Początek meczu Termalica - Zagłębie o 20.30 w Mielcu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama