Dolnośląski pociąg słynny na całym świecie (SCREENY)

Michał Wyszowski | Utworzono: 2015-08-20 10:10 | Zmodyfikowano: 2015-08-20 10:12
A|A|A

Zainteresowanie światowych mediów jest spore

Gorączka złota ogarnęła już nie tylko Dolny Śląsk, ale także cały świat. O zaginionym pociągu z Wałbrzycha informują największe międzynarodowe media, od Izraela po Argentynę.

ZOBACZ: Czy właśnie tam jest ukryty pociąg ze złotem Wrocławia? Jest nowy trop!

Odnaleziono złoto nazistów, legendarny pociąg jest na Dolnym Śląsku. To tylko niektóre z tytułów, którymi witają swoich czytelników zagraniczne portale. O Wałbrzychu piszą dosłownie wszędzie, w Izraelu, Wielkiej Brytanii, Ukrainie, Malcie, a nawet w Argentynie.

Informacje zamieściło wiele prestiżowych redakcji, na przykład brytyjska BBC. Nie jest wykluczone, że zagraniczni dziennikarze pojawią się także na miejscu. Jedno jest pewne. Nawet jeżeli pociągu nie znajdą, za taką promocję miasto musiałoby zapłacić naprawdę duże pieniądze.

Maltański portal powołuje się na Radio Wrocław:

Powołuje się również Reuters. Podobnie jak wiele innych światowych mediów. Informacja obiegła dosłownie cały glob...

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~kosik
2015-09-16 00:35:50
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: 0
co się podniecacie. Jeśli już coś naprawdę tam jest, to jedynie kto na tym skorzysta to opasłe mordy na stołkach!!!!!
~pytam
2015-09-01 22:41:53
z adresu IP: (37.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
a co z mobrukiem ?
~Adaś.,
2015-08-28 16:16:48
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tam niema żadnego złota, tam są zbiory w słoikach wieśniaków z Rosji, ogórki kiszone, kapusta i słone śledzie w beczkach. Hitler szykował sobie pociąg pełen żarcia na przetrwanie Sowieckiego nalotu i komunizmu!!. haha a wy wierzycie w brednie !:D
~Zuz
2015-08-28 12:39:57
z adresu IP: (213.86.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pociąg jest niedaleko stacji Wałbrzych Szczawienko
~Badacz
2015-08-20 19:16:58
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 6
Nie ma co ukrywać, Wałbrzych to najbardziej tajemnicze miasto na świeci. Popatrzcie ile tam jest tajemniczych tuneli pod miastem. Tajemnicze tunele w zamku Książ, tajemnicze tunele na ulicy Alei Wyzwolenia i parku Sobieskim oraz ulica Szmidta aż do szpitala na ulicy Batorego 4. Kopalnia Herman na Nowym Mieście o której jest mało informacji, a wiadomo że są tam sale i różne pomieszczenia z wielkimi korytarzami ( BUDOWANO TAM SCHRON ). Tajemnicze podziemia pod Placem Magistrackim i wreszcie tajemnicze Mauzoleum Hitlerowskie. Na Wałbrzych nie spadła ani jedna bomba, infrastruktura i przemysł był tutaj zachowany oraz położenie w górach idealna kryjówka i miejsce na różne dziwactwa.
~Komentarz został usunięty
2015-08-20 17:33:06
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: 1
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2015-08-20 17:31:33
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: -1
Komentarz został usunięty
~Piotra
2015-08-20 16:08:55
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -5
Złoty Pociąg i Skarby wałbrzyskim Loch Ness :)) Brawo!!!!
~Lokomotywa
2015-08-20 11:21:17
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -2
Daje 50% znaleźnego, dajcie znać jak się z wami skontaktować. Znajomy jest maszynista i ma dostęp do lokomotyw jak cos moze zalatwic taka, aby piciahnac sklad w bezpieczne miejsce. Z dojqzdem sie nie martwcie, mamy ekipe ktora polozy tory w blyskawicznym tempie, nikt sie nie polapie nawet. Calosc zabezpiecza saperzy i komandosi.
~Kasia
2015-08-20 10:31:26
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 10
I właśnie o to chodziło , nikt nie znajdzie tego pociągu, ale chodzi o promocję regionu i zciągnięciu turystów oraz stworzenie legendy