Nick Morris nowym żużlowcem Betardu Sparty Wrocław

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2015-11-14 10:05 | Zmodyfikowano: 2015-11-14 10:08
A|A|A

fot. swindonweb.com

W poprzednim sezonie żużlowiec startował w lidze angielskiej, zdobywając punkty dla Swindon Robins i Glasgow Tigers. Został też powołany do kadry Australii na Drużynowy Puchar Świata. Morris bardzo dobrze spisał się zwłaszcza w półfinale tych zawodów. Na torze w King's Lynn młody Australijczyk zdobył 12 punktów. W samym finale poszło mu już znacznie gorzej.

Nick Morris był najlepszym zawodnikiem Kangurów podczas rozegranego kilka tygodni temu finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Na torze w australijskiej Mildurze reprezentant gospodarzy zdobył 12 punktów, przyczyniając się do zdobycia przez jego zespół brązowego medalu. Tytuł mistrzowski obronili Polacy.

Po podpisaniu kontraktu z Morrisem w składzie Betardu Sparty na przyszły sezon oprócz Australijczyka są już: Tai Woffinden, Maciej Janowski, Szymon Woźniak, Vaclav Milik, Maksym Drabik, Damian Dróżdż i Adrian Gała. Wciąż prowadzone są rozmowy na temat przedłużenia umowy z Tomaszem Jędrzejakiem. Działacze wrocławskiego klubu podkreślają, że to nie koniec wzmocnień żużlowego wicemistrza Polski.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama