Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (15.11-21.11)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2015-11-14 11:47 | Zmodyfikowano: 2015-11-14 11:49
A|A|A

fot. Paweł Mazurczak

W niedzielę (15.11) rozegrany zostanie ostatni, 10. już etap Żmigrodzkiego Maratonu na Raty. Do pokonania 4 pętle o łącznej długości 4 tysięcy 200 metrów. Bieg jest bezpłatny, a może w nim wziąć udział każdy kto ukończył 14 lat. Zapisy na miejscu w dniu zawodów od godz. 10.15. Bieg wystartuje o 11.00 z terenu Zespołu Pałacowo-Parkowego w Żmigrodzie przy ul. Poznańskiej.

We wtorek 17 listopada we Wrocławiu zawody dla miłośników biegania z mapą. Na Kozanowie rozegrany zostanie pierwszy etap nocnych biegów na orientację inaugurujący cykl Wrocław Night O-Fight 2016. Początek zmagań o godz. 18.30. Biuro zawodów znajduje się w Gimnazjum nr 7 przy ul. Kolistej 17. Dla uczestników przygotowano 5 tras o zróżnicowanym poziomie trudności - wśród nich rekreacyjną, która przeznaczona jest dla rodziców z dziećmi. W tym przypadku nie obowiązują zgłoszenia, a wystartować może każdy. Rozegrana zostanie także rywalizacja w Lidze Szkół The World Games 2017. Więcej informacji na stronie: www.bno.pl.

Na przełajowe bieganie we Wrocławiu zapraszają w sobotę 21 listopada organizatorzy ogólnopolskiego cyklu City Trail. Uczestnicy rywalizować będą w formule Grand Prix do marca 2016 r. Aby zostać sklasyfikowanym trzeba ukończyć cztery z sześciu biegów. Rywalizacja na 5-kilometrowej trasie odbywać się będzie w scenerii Lasku Osobowickiego. Imprezie głównej tradycyjnie towarzyszyć będą biegi dla dzieci i młodzieży. Zapisy na stronie www.citytrail.pl. Start biegu 21 listopada o godz. 11.00 z boiska w Lesie Osobowickim.

Taki sam dystans, czyli 5 kilometrów będą mieć do pokonania uczestnicy Biegu Podchorążego, który 21 listopada rozegrany zostanie we Wrocławiu. Miejscem imprezy będą na ścieżki biegowe na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych przy ul. Czajkowskiego. Zawody zaliczane są do Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej. Udział w biegu jest bezpłatny. Start zaplanowano na godz. 11.00. Możliwe zapisy w dniu zawodów. Więcej szczegółów na stronie www.azs.wroclaw.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama