Ślizganie pod gołym niebem czas zacząć!

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2015-11-28 11:07 | Zmodyfikowano: 2015-11-28 11:07
A|A|A

fot. Gregor Niegowski

W sobotę rusza bowiem lodowisko przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Wszyscy, którzy czekali na rozpoczęcie sezonu zimowego i możliwość ślizgania się na świeżym powietrzu przy zimowej instalacji Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, pierwszego dnia pojeżdżą za darmo.

Z pierwszej w tym sezonie, darmowej jazdy na świeżym powietrzu korzystają zarówno dzieci jak i dorośli. Ci drudzy przyszli najczęściej za namową wnuków. Na tafli nie brakuje spektakularnych upadków tych, którzy w łyżwach stawiają pierwsze kroki. Technika "przy bandzie" tez jest dość popularna.

Wśród amatorów zasada jest jedna - byle utrzymać się w pionie:

Lodowisko czynne będzie codziennie w godzinach od 9:00 do 20:00, w dni świąteczne wg indywidualnego rozkładu. Przerwy techniczne w celu czyszczenia tafli przewidziane są w godzinach 15:00 – 16:00 oraz 19:00 – 20:00.

Koszt biletu normalnego wynosi 8 zł, ulgowego 5zł a grupowego 4zł. Dodatkowo przy lodowisku będzie można wypożyczyć łyżwy oraz kask dla dzieci.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama