Prezent pod choinkę... 2017 od żużlowca Taia Woffindena

Michał Hamburger | Utworzono: 2015-12-15 07:29 | Zmodyfikowano: 2015-12-15 07:30
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

Ostatnie lata to wystrzał potencjału i formy Brytyjczyka. Rozpoczęło się od doskonałych występów w Grand Prix i ekstralidze w naszym kraju. Woffinden był też liderem swojej reprezentacji. Perfekcyjne szczególnie były sezony 2013 i 2015 kiedy "Woffy" sięgał po Indywidualne Mistrzostwo Świata. W minionych rozgrywkach świętował też pierwszy medal z Betardem Spartą Wrocław - dolnośląska ekipa sięgnęła po srebro MP.

Za wydanie autobiografii odpowiedzialne będzie wydawnictwo John Blake Books, które współtworzyło biografie np. Katie Price. Książka ma trafić na brytyjskie półki w 2017 roku.

- To jest coś ekscytującego nie tylko dla mnie, ale dla całego sportu żużlowego. Mam nadzieję, że wydanie tej książki wpłynie pozytywnie na promocję dyscypliny. Do tej pory miałem niesamowite życie. Jestem wdzięczny tym ludziom, którzy wierzą, że warto opowiedzieć tę historię poprzez wydanie książki. Będę informować fanów na bieżąco o postępach w jej pisaniu - powiedział Woffinden.

Na początku kariery sporym wsparciem dla Woffindena był jego ojciec, który zmarł na początku 2010 roku. Tai Woffinden na łamach książki zamierza odnieść się do chwil spędzonych z ojcem i do jego śmierci. Brytyjczyk chce również przedstawić szczegóły swojego dzieciństwa, które spędził w Australii. O wszystkim poinformował na portalu społecznościowym:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama