Wokół Śląska. Gościem trener Romuald Szukiełowicz (SŁUCHAJ)

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-12-16 17:59 | Zmodyfikowano: 2015-12-16 17:59
A|A|A

Z trenerem Śląska rozmawialiśmy tuż przed rewanżowym ćwierćfinałem Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz. Najpierw zajęliśmy się jednak poprzednim starciem z Górnikiem Łęczna. Czy trener stresował się, a może czuł ekscytację przed ponownym prowadzeniem drużyny w Ekstraklasie i swoim trzecim podejściem do Śląska? Było też o słynnej socjometrii:

Na chwilę odeszliśmy od drużyny z regionu i porozmawialiśmy o trenerskiej karierze Szukiełowicza. Które z kilkunastu prowadzonych przez siebie zespołów szkoleniowiec wspomina najmilej i jacy byli jego najlepsi zawodnicy? Oprócz tego dowiecie się też czym poza futbolem żyje nowy trener Śląska i jakiej muzyki słucha najchętniej

W końcu zajęliśmy się wspomnianym meczem z Zawiszą. Biorąc pod uwagę, że to ostatni program przed świętami Bożego Narodzenia, trener zdradził nam też jaki był najlepszy prezent, który dostał pod choinkę i na jakie świąteczne potrawy najbardziej czeka na stole i czy wigilijna kolacja w domu Szukiełowiczów rozpoczyna się barszczem czy grzybową?

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama