Sprawdź gdzie tworzą się korki (SERWIS DROGOWY)

Adam Barański | Utworzono: 2016-01-13 15:29
A|A|A

Ponad dwukilometrowy zator utworzył się na A4 w okolicach Żurawiny przed węzłem w Bielanach Wrocławskich w stronę Wrocławia. Komenda wojewódzka policji nie ma informacji o wypadku w tamtym miejscu. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wyklucza, by były tam prowadzone jakieś prace remontowe.

Utrudnienia także występują na autostradzie między Wądrożem Wielkim a Budziszowem w kierunku stolicy regionu. Na 105 kilometrze w ciężarówce wystrzeliła przednia opona. Pojazd blokuje jeden pas ruchu.

Trzy kilometry ma zator na krajowej piątce na trasie Wrocław - Trzebnica. Tworzy się od Psar po Kryniczno. Mniejszy utworzył się na tej drodze przy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

Zaczyna się w miastach popołudniowy szczyt komunikacyjny. We Wrocławiu miejscami korkuje się Opolska, Krakowska i Traugutta. Przytkana Grabiszyńska w pobliżu Klecińskiej, Zwycięska od Ołtaszyńskiej po Karkonoską, Leśnica i Pełczyńska. Zatkane także ścisłe centrum miasta.

W Legnicy przytkana cała Zachodnia od Jaworzyńskiej po Złotoryjską. W Wałbrzychu zatory na Armii Krajowej w kierunku Świebodzic.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama