Policjanci zlikwidowali fabrykę dopalaczy

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-01-13 16:48 | Zmodyfikowano: 2016-01-13 16:50
A|A|A

dolnoslaska.policja.gov.pl

Wrocławscy funkcjonariusze zlikwidowali fabrykę dopalaczy. Zabezpieczono gotowe produkty, przygotowane do sprzedaży, prekursory do ich produkcji, puste opakowania oraz inne przedmioty służące do produkcji. W tej sprawie policja zatrzymała 23-latka, który trafił już do policyjnego aresztu. 

Do zatrzymania doszło wczoraj rano w jednym z mieszkań na terenie Wrocławia. Na miejscu policjanci znaleźli "laboratorium", w którym wytwarzane były dopalacze. W sumie zabezpieczono ponad 650 sztuk opakowań.

Policjanci znaleźli też blisko 5 kilogramów suszu roślinnego i innej substancji oraz 2 kanistry z cieczą, wykorzystywane do produkcji dopalaczy, około 3 tys. sztuk woreczków strunowych, około 4,3 tys. sztuk pustych opakowań z nadrukami, a także urządzenie służące do zgrzewania opakowań foliowych i inne przedmioty służące do mieszania, suszenia i pakowania środków zastępczych. W trakcie przeszukania mieszkania zajmowanego przez zatrzymanego mężczyznę, ujawniono też kilkadziesiąt porcji marihuany.

W sprawie obecnie ujawnionych i zabezpieczonych substancji, kluczowa dla ostatecznej kwalifikacji będzie opinia biegłego, wskazująca zawartość zabezpieczonych środków.
REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama