Zagłębie Lubin wygrywa w sparingu z SV Ried

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-01-28 18:18 | Zmodyfikowano: 2016-01-28 16:16
A|A|A

W szóstej minucie Jagiełło i Kubicki rozegrali akcję po której Arkadiusz Woźniak oddał strzał, ale minął on bramkę. Miedziowi dominowali, a kolejną groźną akcję przeprowadzili w 33 minucie. SV Ried miało rzut rożny, Guldan wybił piłkę i tak rozpoczęła się kontra. Na bramkę rywali uderzał Janoszka, ale Gebauer wypiąstkował piłkę.

Po przerwie obraz spotkania wyglądał podobnie. W 51 minucie Papadopulos nie wykrozystał sytuacji sam na sam, ale co się odwlecze, to... zrealizuje się w 53 minucie. W polu karnym strzelał Janoszka, ale piłka odbiła się od Cotry. Piłkarz Zagłębia przytomnie uderzył lewą nogą i było 1:0!

W 70 minucie bliski podwyższenia był Łukasz Piątek strzelając z pierwszej piłki, ale futbolówka przeleciała minimalnei obok bramki.

Zagłębie Lubin - SV Ried 1:0 (0:0)

Zagłębie Lubin: Martin Polaček - Damian Zbozień (75' Aleksandar Todorovski), Ľubomír Guldan (58' Jarosław Jach), Maciej Dąbrowski (75' Sebastian Bonecki), Đorđe Čotra (66' Karol Żmijewski) -Arkadiusz Woźniak (58' Krzysztof Janus), Jarosław Kubicki (58' Jakub Tosik), Adrian Rakowski (58' Łukasz Piątek), Filip Jagiełło (58' Filip Starzyński), Łukasz Janoszka (58' Luís Carlos) - Michal Papadopulos (58' Krzysztof Piątek).

SV Ried 1912: (skład wyjściowy) Thomas Gebauer - Bernhard Janeczek, Thomas Reifeltshammer, Nico Antonitsch, Alberto Prada - Clemens Walch, Florian Hart, Gernot Trauner, Michele Polverino, 11. Mathias Honsak - Fabian Schubert.

żółte kartki: Rakowski, Dąbrowski, Tosik.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama