Zakorkowany Dolny Śląsk

Ewelina Lis | Utworzono: 2016-01-29 18:10 | Zmodyfikowano: 2016-01-29 18:06
A|A|A

Największe korki są na ósemce przy światłach w Magnicach. Sznur aut ma tam około 2,5 kilometra. Korki na drodze 94 w kierunku Środy Śląskiej, bardzo dużo samochodów na piątce do Poznania. Na utrudnienia natrafimy też na drodze 342 w kierunku Obornik Śląskich. Korki też na A4 przy Punkcie Poboru Opłat w Karwianach w stronę Opola.

Kierowcy narzekają wciąż na duży ruch w centrum Wrocławia. Sporo aut też na Grabiszyńskiej, Hallera, Klecińskiej. Podobnie na Zwycięskiej, Strzegomskiej, Legnickiej i Pełczyńskiej. Tłoczno za moment może się zrobić też przy Hali Stulecia gdzie skończył się mecz mistrzostw Europy piłjkarzy ręcznych.

Utrudnienia też w Legnicy. Zakorkowane Zachodnia i Złotoryjska. W Jeleniej Górze sznur samochodów na alei Wojska Polskiego, w Wałbrzychu na Armii Krajowej.

Od 18 do 18:15 we Wrocławiu zaplanowana jest Masa Krytyczna, czyli przejazd rowerzystów. Podróżujący po dolnośląskiej stolicy muszą liczyć się dziś z trudnościami na drogach.

Trasa:

Rozpoczęcie Plac Bema – ul. Sienkiewicza – ul. Grunwaldzka – pl. Grunwaldzki – ul. Curie-Skłodowskiej – ul. Szczytnicka – ul. Wyszyńskiego – Plac Powstańców Warszawy – ul. Jana Ewangelisty Purkyniego - ul. Św. Katarzyny – ul. Wita Stwosza – ul. Szewska – Rynek gdzie nastąpi zakończenie przejazdu.

Przewidywana liczba uczestników: około 300 osób

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama