Apel organizatorów - nie kupujcie biletów na Gilmoura u koników (REAKCJA24)

Marek Obszarny | Utworzono: 2016-02-01 14:15 | Zmodyfikowano: 2016-02-01 14:15
A|A|A
REAKCJA 24

Na zdjęciu David Gilmour (fot. deep_schismic @ flickr)

O tej sprawie piszą też słuchacze programu REAKCJA24:

Arkadiusz Ferster rzecznik prasowy ESK odpowiada, że sprawie nie dało się zapobiec. Bilety zostały wykupione błyskawicznie. Jest jednak nadzieja, że jeśli nie będą wykupione na komercyjnych portalach to zostaną zwrócone do organizatora i po normalnej cenie trafia do fanów. Stąd apel - nie kupujcie biletów u koników, tym bardziej, że nie wykluczona jest weryfikacja wejściówek przed samym koncertem. 

Posłuchaj całej rozmowy z rzecznikiem ESK:

Koncert Davida Gilmoura to jedno z ważniejszych wydarzeń Europejskiej Stolicy Kultury. Do sprzedaży przeznaczono 23 tysiące biletów, w tej chwili są już niedostępne. Ich cena wahała się od 125 do 195 złotych. U internetowych koników wzrosła kilkukrotnie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Maciek
2016-02-04 11:17:28
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeden wielki przewał i viagogo górą. A wystrczyło podzielić bilety między kilka rzetelnych firm np. Eventim czy TicketPro. Teraz wystarczyłoby przenieść koncert na stadion i mamy kolejne 20tys biletów. Ale stadion niech stoi pusty jak stał.
~normalny
2016-02-02 11:25:34
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 4
Winę ponosi organizator, że koncert będzie organizowany na tak małym placu. Mogli zrobić w NFM, to jeszcze mniej ludzi by się zmieściło. Mogli popatrzeć, ile ludzi było 10 lat temu w Gdańsku na koncercie Gilmoura (grubo ponad 100 tys), to mogli się spodziewać, że we Wrocławiu będzie podobnie. Albo zrobić ten koncert na stadionie, albo na innym dużym otwartym terenie, gdzie na pewno dla wszystkich chętnych starczyłoby miejsca. Pamiętam jak w Gdańsku przed koncertem pełno koników biegało i chcieli odsprzedać bilety za pół darmo, żeby odzyskać chociaż trochę pieniędzy. Jeszcze raz mówię, winę ponosi organizator, że zorganizował ten koncert w miejscu o tak małej pojemności. Pozdrawiam!
~Matt
2016-02-01 20:40:55
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 4
W tym pie**olonym kraju tylko to jest możliwe, żeby się na wszystkim nachapać i odebrać innym możliwość pojechania jak normalny człowiek na koncert. Planowałem pojechać z dziewczyną i jej ojcem jak normalny człowiek, lecz debilizm ludzi w tym kraju mi odbiera tą szanse. Mam nadzieje , ze odbije się wam to czkawką i sami będziecie mogli zobaczyć tą legendę, ale na YouTube.
~Cogito
2016-02-01 19:40:41
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jak mam wyjaśnić mojemu wujostwu, które 30 lat temu wyjechało za granicę, że nie kupię dla nich biletów, bo podejrzane typy, jak za komuny, wykupiły wszystkie wejściówki?? BTW. Jak można robić płatne wejściówki na koncert za publiczne pieniądze, na ogólnodostępnym placu?
~sonny79
2016-02-01 18:26:21
z adresu IP: (213.5.xxx.xxx)
Ocena: -3
Mi się w ostatniej chwili udało kupić na sektor A, a chciałem bliżej sceny. Ale o 12:30 można już było o tych pomarzyć
~ON GRAŁ KIEDYŚ DOBRZE
2016-02-01 17:43:02
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: -2
Koleś jest stary i zawodzący. Tacy ludzie tworzą zazwyczaj muzykę oazową. Nie wiedzą, co to pałer. Grając na gitarze nie używają już efektów typu wah-fuzz, czy boosters. Przyjeżdżają do Polski, bo na Zachodzie dawno temu stracili popularność. Polska ich przyjmuje jak matka - Żałosne
~xxx2
2016-02-01 15:55:40
z adresu IP: (194.11.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dla kogo to ESK? Bo jak mnie stac na bilet za >100zl/os to i tak chodze. Ponoc ESK mialo byc dla "ludu" zeby zaczal uczestniczec w kulturze a chyba tylko poglebia wykluczenie osob, ktorych nie stac na rozrywke za tyle pieniedzy.
~ewa
2016-02-01 14:53:42
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 2
to ma byc koncert inagurujacy plac przy NFM? Przeciez tam juz byly koncerty jak np. ten w grudniu Wroclaw dla tolerancji. Chyba za czesto sie zmieniaja pracownicy w Biurze Impart 2016, bo co rzecznik, to jest coraz gorzej z merytoryka. No, ale sposob zarzadzania w tej firmie i ciagla rotacja to przeciez tajemnica poliszynela...
~Krycha
2016-02-01 14:48:19
z adresu IP: (185.80.xxx.xxx)
Ocena: 3
W ogóle jeśli chodzi o ESK to d. nie urywa, szału nie ma , żadnych naprawdę wielkich gwiazd, kasa znowu gdzieś się rozpłynęła w kieszeniach organizatorów
~BZDURA Z KONCERTEM
2016-02-01 14:44:53
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: -4
A kto pójdzie go słuchać? Przecież to jest już zawodzący dziadek. Słuchało się go jak był w formie, czyli 30 lat temu. Dlaczego Wrocław dziadków zaprasza?
~Adam
2016-02-01 14:33:47
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 4
Kolejna wpadka organizatorów pięknie:)
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.