Kolejny polski dzień na Wrocław Open. Grają Hurkacz i Kubot

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-02-17 09:11 | Zmodyfikowano: 2016-02-17 09:13
A|A|A

fot. wroclawopen.com

Ponad dwa tysiące widzów oklaskiwało awans Łukasza Kubota do 1/8 finału tenisowego challengera Wrocław Open. Dziś publiczność także powinna dopisać, bo wieczorem znów w roli głównej wystąpią Polacy.

Po godzinie 18. na korcie pojawi się 19-letni wrocławianin Hubert Hurkacz. Młody tenisista pokazał się już z dobrej strony na Wrocław Open w poniedziałkowym meczu gry podwójnej. W parze z Kamilem Majchrzakiem postawili trudne warunki rozstawionym z numerem drugiem Niemcowi Dustinowi Brownowi i Františkowi Čermakowi z Czech. Ostatecznie przegrali 7:5, 4:6, 4:10.

Hurkacz dziś spróbuje swoich sił w singlu. Jego przeciwnikiem będzie Słowak Lukas Lacko (108. ATP).

Zaraz po nim na korcie pojawi się Łukasz Kubot, który w drugiej rundzie zmierzy się z reprezentantem Rosji Konstantinem Krawczukiem (135. ATP). Kubot dobrze zna swojego przeciwnika, przed laty występowali razem w deblu i wygrali turniej rangi challenger w Uzbekistanie. Ten mecz rozpocznie się około godz. 19:30.

W Orbicie od południa oglądać można też innych singlistów. Jako pierwsi na korcie pojawią się Francuz Pierre-Hugues Herbert i Farrukh Dustov z Uzbeskistanu. Później swój mecz rozegrają Czech Zdenek Kolar i Fancuz Albano Olivetti. Po godzinie 16 na kort wyjdą Marco Chiudinelli ze Szwajcarii i Bośniak Mirza Basic.

Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny. Spotkania można oglądać także w na żywo w internecie.

OGLĄDAJ NA ŻYWO

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama