Na Dolnym Śląsku panują trudne warunki jazdy (SERWIS DROGOWY)

Filip Marczyński | Utworzono: 2016-03-01 15:25

Niewielki opady śniegu utrzymają się niemal w całym regionie, dodatkowo na północy województwa i w okolicach Zielonej Góry zamglenia ograniczają widoczność. Tak będzie do końca dnia. W nocy będzie nawet jeszcze trudniej, temperatura spadnie poniżej zera i spodziewane są dalsze opady śniegu, a na zachodzie marznącego deszczu, który sprawi, że drogi będą śliskie. Podobnie zresztą będzie jutro. Prośba więc do kierowców, żeby jechali wolniej i zapalili światła mijania, niekonieczne tylko te do jazdy w ciągu dnia.

We Wrocławiu ciasno jest już teraz na ulicy Strzegomskiej, Pełczyńskiej, w Leśnicy na wjeździe do miasta z drogi nr 94, poza Wrocławiem duży ruch na piątce, jak zwykle między Wrocławiem a Krynicznem.

Korkuje się nieco zachodnia obwodnica Legnicy, a w Wałbrzychu ulica Armii Krajowej. A jeśli ktoś wybiera się do Czech, niech wie, ze jest ciężko. Powalone drzewa, połamane gałęzie, gołoledź i tysiące domów bez prądu - to aktualny bilans śnieżycy, która cały czas przechodzi przez Czechy.

Całkowicie zamknięta jest też droga prowadząca z Tanvaldu do przejścia granicznego w Harrachovie.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.