Ekstraklasa: 10 goli, porażka Legii, zwycięstwa Lecha i Cracovii (ZOBACZ)

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-03-03 09:40 | Zmodyfikowano: 2016-03-03 09:40

Największą niespodzianką podczas 25 kolejki Ekstraklasy zakończył się mecz w Niecieczy. Termalika pokonała Legię Warszawa 3:0. Gole zdobywali: Wojciech Kędziora 35', Patrik Mišák 52', Dawid Plizga 90'.

Najwięcej bramek padło z kolei w Chorzowie. Ruch przegrał z Cracovią 2:3, choć prowadził już 2:1. Gole dla "Niebieskich" strzelali Kamil Mazek w 24 minucie i Mariusz Stępiński w 38. Dla gości na listę strzelców wpisywali się Erik Jendrišek 5', Mateusz Cetnarski 59' i Damian Dąbrowski 61'

Najbardziej przewidywalny wynik padł w Zabrzu. Górnik znów nie zdobył gola, a że pozwolil Lechowi na strzelenie dwóch, to przegrał trzeci mecz w czwartej wiosennej kolejce. Poznaniacy cieszyli się po trafieniach Dawida Kownackiego i Szymona Pawłowskiego - odpowiednio z 29 i 61 minuty.