Prognoza pogody na noc i na jutro

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-03-03 20:10 | Zmodyfikowano: 2016-03-03 20:10
A|A|A

W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby, zmienny.
W dzień na zachodzie województwa zachmurzenie umiarkowane, na wschodzie duże z większymi przejaśnieniami i tam rano miejscami słabe opady deszczu. Początkowo lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr słaby, zmienny, po południu południowo-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby, zmienny.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na wschodzie regionu początkowo słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Początkowo lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od 4°C do 5°C. Wiatr słaby, zmienny, po południu południowo-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) w nocy i we wschodniej partii gór początkowo w dzień opady śniegu. Temperatura od -7°C do -4°C. Wiatr umiarkowany, z kierunków zmieniających się, po południu wzmagający się do dość silnego i skręcający na południowy.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama