Kaśka ZDROWAśka w Radiu Wrocław Kultura

Grzegorz Chojnowski, Magda Piekarska | Utworzono: 2016-03-05 12:03 | Zmodyfikowano: 2016-03-05 12:15
A|A|A

Katarzyna Bernaś, czyli Kaśka ZDROWAśka, świecka zakonnica podbijająca internety i czerwone dywany, gościła w studiu Radia Wrocław Kultura. Jak sama pisze: jest "fiśnięta na punkcie zdrowego stylu życia. Fiśnięta w ogóle. Moralizuje, wtrąca się i miesza wszędzie tam gdzie diabeł mówi dobranoc".

Radio Wrocław Kultura dostępne jest w odbiornikach z systemem DAB+, aplikacjach mobilnych oraz na radiowroclawkultura.pl.

Kaśka opowiedziała nam też o bracie, który gra w kapeli Pod Sufitem Dżungla. - Skoro brat ma dżunglę pod sufitem, co ma pod sufitem siostra?

Ostatnio była na filmowym Berlinale, gdzie pytała o Polskę m.in. Emmę Thompson (Polak wyremontował jej sypialnię) i Tildę Swinton (chętnie się do nas wybierze). - Witam was, marcheweczki. Co ja robię tu, w tym radiu? - zaczęła ZDROWAśka. Poza internetowym wcieleniem Katarzyna Bernaś (pochodzi z Radomia) jest niemalże absolwentką wrocławskiej PWST - pisze tam właśnie pracę magisterską o Krystynie Jandzie.

Ale choć jedną nogą wciąż jest we Wrocławiu, to drugą coraz mocniej stoi w Warszawie. Tam jej ZDROWAśka wkrótce dostanie drugie, teatralne, życie. Jej YouTube'owa twórczość TUTAJ

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama